Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Бази даних
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 3 Грудня 2018 року

  До відома користувачів!

     Настала зима, а разом з нею і день Святого Миколая – свято, яке щороку наповнює теплом дитячі серця і дає можливість кожній дитині повірити в казку. Для головної університетської Бібліотеки вже став традицією благодійний збір книг для маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології і кардіохірургії. Завдяки нашому партнерству в грудні 2017 р. було зібрано дитячі книжки в рамках фестивалю "Читач року", а в червні 2018 р. в сквері медичного центру встановлено бібліотечки-ліхтарики для діток та їхніх батьків.
     Тож ми оголошуємо черговий благодійний збір книг у рамках Всеукраїнської акції дарування книжок для бібліотек України. Саме ви, наші читачі, можете допомогти хворим дітям і зробити їхнє перебування в стінах медичного центру яскравішим.
     Запрошуємо вас завітати до 8 кімнати на першому поверсі Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича (вул. Володимирська, 58) з дитячою, пізнавальною чи навчальною літературою, яка може бути цікавою та корисною для дітей різного віку. Таким чином кожен з вас може стати для них Миколайчиком і подарувати їм віру в диво!
     Книга не лише лікує, а й зігріває!

   
  Згорнути>>

 • 29 Листопада 2018 року

  Шановні читачі!

     У зв'язку з санітарним днем, 30 листопада 2018 р., Наукова бібліотека ім. М. Максимовича читачів не обслуговує. • 21 Листопада 2018 року

  До відома користувачів!

     Повідомляємо Вам, що у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича відкрито доступ до електронних версій книг Видавництва «Центр учбової літератури»
     Детальну інформацію про доступ Ви можете отримати за посиланням http://www.library.univ.kiev.ua/ukr/onlinedb/cul.php3
     Видавництво «Центр учбової літератури» має 19-річний досвід роботи на українському ринку друкованої продукції. В асортименті видавництва – понад 1500 навчальних та практичних видань. Щомісяця він поповнюється, в середньому, 10-ма новими назвами книг.
     Швидкий доступ до видань з різної тематики (аудит, бухгалтерський та кадровий облік, фінанси, економіка, менеджмент та маркетинг, правова література, гуманітарні науки, природничі та технічні науки), доступ до текстів нових видань ще до виходу їх друком, простий та зрозумілий інтерфейс, зручна навігація по сайту є основними перевагами оновленої, покращеної online-бібліотеки видавництва «Центр учбової літератури». 
  Детальніше>>

 • 21 Листопада 2018 року

  До відома користувачів!

     З 21 листопада до 20 грудня Науковою бібліотекою ім. М. Максимовича відкрито тестовий доступ до одного з провідних порталів статистичних даних у світі – Statista.
     Statista пропонує користувачам інтуїтивно зрозумілий та інноваційний інструмент для дослідження кількісних даних. Як одна з найуспішніших в світі статистичних баз даних, платформа містить понад 1 млн. статистичних даних з понад 80000 тем з більш ніж 22500 джерел (державні установи (міністерства, відомства, статистичні бюро тощо), міжнародні організації, журнали та публікації, інститути дослідження ринку, групи дослідження споживачів, наукові установи). Вміст платформи доступний чотирма мовами: німецькою, англійською, французькою та іспанською. 
  Детальніше>>

Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,