Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних







Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

  • 18 Вересня 2024 року

    До відома користувачів!

       Компанія Clarivate запрошує на чергові вебінари українською, в ZOOM, реєстрація на заходи відкрита, передбачено сертифікат учасника за умови прослуховування 90% основного часу вебінара. Ведуча Iryna Tykhonkova, PhD, Customer Success Consultant.
       Розклад вебінарів https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine
       
       19 вересня, 10:15–11:15
       Тема: Згадуючи олімпіаду: здобутки наукові та спортивні
       Тези: На вебінарі поговоримо про чемпіонів в спорті та науці, що спільного та відмінного. Визначимо наукових чемпіонів в певній галузі, проведемо наукометричні аналізи тем, установ, науковців, визначмо лідерів, та як обрати кращу стратегію розвитку науки за допомогою Web of Science та InCites.
       Реєстрація:https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_fFdxQcrkTzqFAI5IPoJnTA
       
       Research Smarter
       26 вересня, 10:15–11:15
       Тема: Демонстрація ваших здобутків за допомогою профілів дослідників у Web of Science
       Тези: Наукова спільнота зростає та ускладняється, дослідникам, бібліотекарам, керівникам університетів, спонсорам і видавцям потрібні інструменти, які допоможуть їм виділитися та знайти правильних партнерів.
       Профілі дослідників у Web of Science допомагають всебічно показати здобутки науковця, включаючи публікації, наукометричні показники, рецензії, та редакторську роботу, в одному профілі.
       Завдяки більшій видимості внеску дослідників, співробітники та партнери можуть швидше знаходити один одного, а керівники можуть покращити оцінку та аналіз досліджень.
       Реєстрація:https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_wWdjxLxMRd6b2r_x4OWXqg
       
       31 жовтня, 10:15–11:15
       Тема: Підтримка відкритих дослідницьких ініціатив перевіреними процесами, даними та інструментами.
       Тези: Перехід до відкритих досліджень є ключовою тенденцією. Академічній спільноті потрібен доступ до надійних досліджень незалежно від моделі публікації. Науковці хочуть мати можливість прочитати повний текст статті в один клік, отримувати доступ до первинних даних. знати, що фінансування можна відстежувати та прозоро. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як у Clarivate підтримують цілі відкритих досліджень, поєднуючи ресурси і зробити процес наукових досліджень швидшим, надійнішим і прозорішим.
       Реєстрація:https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_XKs_s-cMT4SN4Dwd4QEJaw

     
    Згорнути>>

  • 18 Вересня 2024 року

    До відома користувачів!

       Запрошуємо до перегляду віртуальної виставки нових надходжень літератури на допомогу освітньому процесу. У презентації представлені книги українських видавництв з різних галузей знань і спеціальностей.



  • 18 Вересня 2024 року

    До відома користувачів!

       Галузевий відділ обслуговування НН ІМВ та НН ІЖ представляє віртуальну виставку «Неосяжний світ Олександра Довженка». 130 років від дня народження видатного українського режисера, письменника, кінодраматурга і художника, чия творчість відкрила нову еру в українському кінематографі.



  • 17 Вересня 2024 року

    До відома користувачів!

       Співробітниками Інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича підготовлено «Тематичний огляд публікацій з питань вищої освіти та науки. Випуск 3: Реформування вищої освіти в Україні та за кордоном».
       Представлено огляд наукових публікацій з найбільш актуальних та дискусійних проблем з питань вищої освіти. Огляд має стати “компасом” у морі наукової літератури, надаючи здобувачам зручний пошук у фондах Наукової бібліотеки імені М. Максимовича. Огляд розкриває питання модернізації вищої освіти – інтеграцію вищої освіти України до Європейського простору шляхом реалізації положень та принципів Болонського процесу; забезпечення якості вищої освіти і науки шляхом розвитку незалежної системи забезпечення якості вищої освіти; співпрацю закладів вищої освіти у сфері вищої освіти і науки шляхом запровадження механізмів інноваційного розвитку країни. 
    Детальніше>>

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex