Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази данихЕлектроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

База даних "Дослідження Навколишнього Середовища".

   ONLINE база даних координується Програмою навколишнього середовища Організації Об'єднаних Націй (UNEP), Йельським університетом, видавництвами та іншими організаціями, що працюють у галузі дослідження навколишнього середовища. Ця співпраця дає можливість різним країнам дістати вільний доступ до однієї з найбільших у світі колекції наукової літератури у галузі наук про навколишнє середовище. В базі представлені дослідження з біології, біотехнології, генетики, ботаніки, кліматології, метеорології, хімії тощо. Це доступ до 1300 рецензованих журналів, що публікують дослідження щодо навколишнього середовища.

   Шановні користувачі!
   Зверніть увагу на наступні обмеження:

  • Користувачі можуть завантажувати і зберігати на власних електронних носіях обмежене число статей або розділів з жірналу або книги, але не більше 15% з випуску або книги. Не дозволяється завантажувати ПОВНІ комплекти випусків журналів або книг!
  • Користувачі можуть друкувати одиничну копію статей з книжкових розділів для свого приватного використання або вивчення, але не більше 15% з випуску або книги. Не дозволяється завантажувати для друку ПОВНІ комплекти випусків журналів або книг!

Детальна інформація на сайті www.oaresciences.org

УВАГА! Отримати доступ до бази даних OARE Ви можете звернувшись в кімнату 35 бібліотеки з 10 до 17 години (перерва з 13:00 до 13:30).
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex