Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних









Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Електронні ресурси відкритого доступу іноземні та вітчизняні

ABC Chemistry - Безкоштовні повнотекстові наукові журнали з хімії. Архів поділений на 2 частини: журнали, які постійно доступні в Інтернеті, а інша частина – тестовий доступ та журнали, які тимчасово у вільному доступі
ADS (Astrophysics Data System, Digital Library for Physics and Astronomy) - Містить понад вісім мільйонів робіт з астрономії та фізики як з рецензованих, так і з не рецензованих джерел. Тези доступні безкоштовно в Інтернеті майже для всіх статей
AEA Journals - Повнотекстові англомовні наукові журнали з медичних, соціальних, біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти.
arXiv - Безкоштовна служба розповсюдження та архів відкритого доступу наукових статей у галузі фізики, математики, інформатики, кількісної біології, кількісних фінансів, статистики, електротехніки та системних наук та економіки.
ChemSpider. Search and share chemistry - Дозволяє відкрити найбільш повний вигляд вільно доступних хімічних даних за допомогою он-лайн - пошуку. Належить Королівському хімічному товариству.
CiteSeerX - Відкрита електронна бібліотека з комп’ютерних наук та пошукова машина за науковими публікаціями та препринтами
DOAJ (Directory of Open Access Journals) - Довідник журналів відкритого доступу, що індексує і забезпечує відкритий доступ до високоякісних, рецензованих журналів.
DOAB (Directory of Open Access Books) - Доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет.
 Getty Publications Virtual Library - Науково-дослідницька бібліотека, що містить видання з мистецтва, історії, археології, архітектури і гуманітарних наук. Книги доступні для читання он-лайн та для завантаження у PDF-форматі.
Hindawi - Близько 200 рецензованих науково-технічних журналів практично в усіх напрямках наукових досліджень. З січня 2007 р видавництво «Hindawi» прийняло модель Відкритого доступу до своїх журналів.
Ingenta - Постачальник контент-послуг для видавничої галузі, що базується в Оксфорді, Сполучене Королівство. Пропонує доступ до понад 28 тис. наукових журналів із широкими пошуковими можливостями.
Internet Public Library - Близько 3000 електронних газет та журналів з багатьох галузей знань усіх країн світу
J–STAGE (Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic) - Японський портал наукової інформації, надає доступ до понад 800 наукових журналів з різних галузей знань.
Prometheus  - Український громадський проект масових відкритих он-лайн-курсів, що були підготовлені викладачами трьох відомих українських університетів: КНУ імені Тараса Шевченка, КПІ та Києво-Могилянської академії
The OAPEN Library - Містить вільно доступні наукові книги, переважно в галузі гуманітарних та суспільних наук. Надає послуги видавцям, бібліотекам у сферах зберігання, розповсюдження та цифрового збереження.
WDL -Всесвітня цифрова бібліотека - Проект Бібліотеки Конгресу США за підтримки ООН з питань освіти, культури та науки та у співпраці з бібліотеками, архівами, музеями, навчальними закладами та міжнародні організації з усього світу.
Wiley Open Access - Проект відкритого доступу авторитетного наукового видавництва JohnWiley & Sons, Inc., в межах якого видаються близько 40 рецензованих он-лайнових журналів в галузі біологічних, хімічних та медичних наук.
ЖЗ (Журнальний зал) - Літературний інтернет - проект, що представляє діяльність російських літературно-мистецьких та гуманітарних журналів.
Діаспоріана - українська діаспорна електронна бібліотека, заснована Олегом Богуславським 2011 р. Орієнтована на широкі кола користувачів і спрямована на поширення знань про українську еміграцію та її досягнення.
НЭБ (Национальная электронная библиотека) - проект Міністерства культури РФ, покликаний надати користувачам Інтернет доступ до оцифрованих документів, розміщеним в російських бібліотеках, музеях і архівах
Е-books directory - Каталог електронних книг - це щодня зростаючий список посилань на вільно доступні книги, документи та конспекти лекцій.
Чтиво / Chtyvo - є однією з найбільших українських е-бібліотек. Містить твори з різних жанрів художньої літератури, а також публіцистичні, навчальні та наукові книги, статті, нариси тощо.

Електронні ресурси відкритого доступу медичної спрямованості

Academicjournals - Понад 100 журналів із відкритим доступом, що висвітлюють мистецтвознавчі та гуманітарні науки, техніку, медичні науки, суспільні науки, біологічні науки, фізичні та сільськогосподарські науки.
AJB (American Journal of Botany) - Всесвітньо відомий журнал, що публікує інноваційні дослідження у всіх галузях біології рослин (включаючи екологію, еволюцію, фізіологію, біорізноманіття, розвиток, генетику)
Bioline International - Відкритий доступ до наукових журналів з питань глобального розуміння здоров'я (інфекційних захворювань, епідеміології, нових захворювань), навколишнього середовища
BioMed Central - Близько 300 рецензованих журналів, що ділиться відкриттями наукових спільнот у галузі науки, техніки та медицини.
Free Medical Journals - Понад 4000 безкоштовних медичних журналів. Щоденні презентації нових журналів. Безкоштовна підписка на сповіщення журналу.
PLOS (Public Library of Science) - Публікує набір впливових журналів із відкритим доступом у всіх галузях науки та медицини. Журнали є редакційно незалежними та спеціалізуються на критеріях публікації та широті змісту
PMM (PubMed Central) - Безкоштовний повнотекстовий архів літератури з біомедичних наук Національної медичної бібліотеки США
Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,