Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Повнотекстові БД
Електроннi тексти
 
Loading

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 • 23 Лютого 2015 року

     В період з 16-го по 19-те лютого поточного року директор Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Сербін Олег Олегович з робочим візитом відвідав Мінськ. Під час візиту було проведено ряд зустрічей з керівниками провідних бібліотек Білорусі та домовлено про багаторівневу співпрацю та участь у низці міжнародних проектів. Зокрема, досягнуто домовленостей щодо поглиблення співпраці щодо книгообміну та залучення досвіду й потенціалу партнерів в напрямку роботи зі створення та ведення інституціальних репозитаріїв.

  Сербін Олег з директором Наукової бібліотеки Білоруського національного університету Олексієм СкалабаномСербін Олег з директором Наукової бібліотеки Білоруського національного університету Олексієм Скалабаном
  Сербін Олег з директором Наукової бібліотеки Білоруського національного університету Олексієм СкалабаномСербін Олег з директором Наукової бібліотеки Білоруського національного університету Олексієм Скалабаном
  Сербін Олег з директором Наукової бібліотеки Білоруського національного університету Олексієм Скалабаном та директором Наукової бібілотеки Білоруського державного університету Петром Лапо.Сербін Олег з директором Наукової бібліотеки Білоруського національного університету Олексієм Скалабаном та директором Наукової бібілотеки Білоруського державного університету Петром Лапо.
  Сербін Олег з заступником директора Національної бібліотеки Білорусі Олесем СушеюСербін Олег з заступником директора Національної бібліотеки Білорусі Олесем Сушею
  Сербін Олег з директором Центральної наукової бібліотеки імені Якуба Коласа НАН Білорусі Олександром ГрушеюСербін Олег з директором Центральної наукової бібліотеки імені Якуба Коласа НАН Білорусі Олександром Грушею • 30 Січня 2015 року

  Шановні колеги!

     Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує Вас взяти участь у Шостій міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства».

  Перший інформаційний лист можна переглянути тут. • 28 Січня 2015 року

  Шановні колеги, друзі, однодумці!!!

  Міжнародна науково-практична конференція «Наукова комунікація в цифрову епоху»

     Наукова бібліотека імені М. Максимовича рада повідомити і запросити Вас до участі у 3-й Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху», що відбудеться 10-12 березня 2015 р. на базі наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія».

  Детальну інформацію можна переглянути тут. • 21 Січня 2015 року

  День Соборності України Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського відзначає низкою книжково-документних експозицій.

     22 січня наша держава відзначатиме День Соборності України. З цієї нагоди Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського(НБУВ) розгортає низку книжково-документних експозицій, підготовлених відділом газетних фондів, Фондом Президентів України та Культурно-просвітницьким центром НБУВ.
     Промовистими словами Івана Франка: «Та прийде час, і ти вогнистим видом засяєш у народів вільних колі» названа виставка, яку підготували працівники відділу газетних фондів НБУВ (корпус по вул. Володимирська, 62). В експозиції представлено спогади очевидців проголошення Акту Злуки 22 січня 1919 року в Києві, опубліковані в газетах 1919–1950-х рр.
     У читальній залі Фонду Президентів України (просп. 40-річчя Жовтня, 3, к. 307) розгорнуто книжкову виставку «Україна суверенна: від витоків до сьогодення», що дає читачам можливість простежити споконвічне прагнення українського народу до волі, свободи та незалежності. Декілька видань, експонованих на виставці, мають дарчі написи президентам України. 
  Детальніше>>

Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,