Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних
Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 31 Березня 2023 року

  До відома користувачів!

     Програма Research4Life подовжив безкоштовний доступ для українських ЗВО та наукових установ до повнотекстових електронних ресурсів. Доступ надається через єдиний портал Research4Life або спеціальні портали AGORA або ARDI.
     Тут ви можете отримати доступ до електронних колекції книг і журналів міжнародних видавництв Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та інші (обрати у відповідних полях назву країни та тип установи). 
  Детальніше>>

 • 31 Березня 2023 року

  До відома користувачів!

     Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.
     Підтримуючи наукову спільноту України в умовах війни, видавництво Bentham Science продовжило українським закладам вищої освіти та науковим установам безкоштовний тестовий доступ до своїх електронних ресурсів до 31 грудня 2023 р.
     Доступ до бази Bentham Science можливий з будь-якого комп'ютера в локальній мережі університету. • 30 Березня 2023 року

  Шановні читачі!

  У зв'язку з санітарним днем, 31 березня 2023 р., Наукова бібліотека ім. М. Максимовича читачів не обслуговує. • 30 Березня 2023 року

  До відома користувачів!

      Олесь Гончар – видатний письменник, великий майстер слова, чиї твори вже сьогодні заслужено вважаються класикою української літератури. Його по праву назвали великим Українцем, совістю нації, подвижником її духовного відродження.
      До дня народження Олеся Гончара, яке відзначається 3 квітня, в 12 читальному залі встановлена виставка.Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex