Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Повнотекстові БД
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 26 Жовтня 2016 року
     Шановні читачі!
    У зв"язку з санітарним днем, 28 жовтня 2016 р., Наукова бібліотека ім. М.Максимовича читачів обслуговувати не буде.

 • 26 Жовтня 2016 року

  Шановні читачі!

     На буреломі повсякденних мрій,
     З натхненністю і вірою в майбутнє…


     Холодна та вітряна осінь за вікном, а в серці тепло від щиросердності подій. Так, нещодавно і Тернопільський національний економічний університет та його Наукова бібліотека, відзначаючи 50-ти річчя від часу заснування, зігрівали осінній Тернопіль та своїх гостей щирістю своєї вдячності за відданість, дружність та професійну любов.
     Ми вітаємо тернопільську кузню економічних кадрів України та Наукову бібліотеку з ювілеєм і бажаємо подальшого динамічного процвітання, а колективу міцного здоров'я, творчого натхнення, миру та нових успіхів!
     Представникам Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича випала честь особисто привітати і ректора ТНЕУ Крисоватого Андрія Ігоровича з ювілеєм університету, і директора Наукової бібліотеки ТНЕУ Возьного Казимира Зіновійовича з ювілеєм бібліотеки та отриманням звання «Почесний професор». Приємно, що в нашій бібліотечній родині є такі фахівці, що цінують свою професію, та так тепло і гостинно зустрічають колег в своїй домівці бібліотечного затишку університетського натхнення. 
  Детальніше>>

 • 25 Жовтня 2016 року

  Шановні читачі!

     У читальному залі № 16 (другий поверх) діє книжкова виставка-перегляд «Новинки українських видавництв» ! На виставці представлені книги видавництва "Алерта" та "Правова єдність" юридичної та економічної спрямованості для вищих навчальних закладів. Книги цих видавництв підготовлені кращими науковцями та викладачами, повністю відповідають програмам МОН України. Ознайомитися з повним каталогом та версіями оригінал-макетів підручників можна на сайті видавництва: http://alerta.kiev.ua/. Запрошуємо всіх, кого цікавлять питання права та юридичної освіти, ознайомитися з представленими на виставці новинками. • 19 Жовтня 2016 року

  Шановні читачі!

     Запрошуємо вас познайомитись з творчістю знаної художниці, заслуженого діяча мистецтв України Галини Морозової. Її картини - це своєрідний гімн рідній Україні у барвах неповторних пейзажів рідної землі, дбайливо обрамлених власними поетичними рядками, сповненими трепетним ставленням до української батьківської хати у найщирішому сенсі цього слова.
     Під час заходу ви зможете поспілкуватись з майстринею та зарядитися енергетикою від її картин, що наповнені особливим настроєм, здатним занурити глядача в атмосферу гармонії та умиротворення.
     Урочисте відкриття відбудеться 25 жовтня о 15:00 на другому поверсі Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича (вул. Володимирська, 58)Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,