Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних
Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 8 Червня 2023 року

  До відома користувачів!

     Цьогоріч в Азербайджані відзначають важливу дату – 100 років від дня народження Гейдара Алієва, людини, ідеї якої випереджали час, а справи змінили історію. Галузевий відділ обслуговування ІМВ та ІЖ НБ ім. М. Максимовича пропонує ознайомитися з віртуального виставкою "Архітектор сучасного Азербайджану" до пам’ятної дати. • 7 Червня 2023 року

  До відома користувачів!

     З 05 червня 2023 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка отримав можливість тестового доступу до повнотекстової бази даних JSTOR. Термін доступу – 1 місяць.
     JSTOR – міжнародна повнотекстова база даних, яка забезпечує доступ до більш ніж 12 млн журнальних статей, книжок, зображень з понад 75 дисциплін. JSTOR є частиною ITHAKA, неприбуткової організації покликана допомагати науковій спільноті у використанні інформаційних технологій для поширення наукової думки та вдосконалення навчального та дослідницького процесу. 
  Детальніше>>

 • 6 Червня 2023 року

  До відома користувачів!

     Співробітниками Інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича підготовлено черговий випуск науково-аналітичного огляду «Вища освіта і наука» № 5 (травень) за 2023 р.
     Огляд висвітлює питання щодо стану, тенденцій і перспектив розвитку сучасної вищої освіти та науки в Україні, а також зарубіжний досвід.
  З попередніми випусками ви можете ознайомитись у відповідних розділах сайту. • 2 Червня 2023 року

  До відома користувачів!

     Цими днями родина міжнародників нашого університету святкує 30-річчя заснування освітньо-наукового напряму «Міжнародна інформація/Міжнародні комунікації». Бібліотекарі відділу ІМВ підготували до ювілею коротку розповідь про історію кафедри, її колектив та наукові здобутки!Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex