Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Повнотекстові БД
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 22 Вересня 2017 року

  До відома користувачів!

     Запрошуємо вас відвідати відкриття виставки фотохудожника Сергія Дубенця

     «Я перебуваю в іншому світі і поки я там, все інше навколо перестає існувати!..»

     Для Сергія фотографія – це поняття абсолютне. На його думку, неможливо бути лише фотографом-портретистом, знімати живу природу або весілля. Знаючи композиційні правила побудови кадру, вміючи грати зі світлом і володіючи почуттям прекрасного - в будь-якому жанрі фотографії можна зробити правильний кадр. Правильний той, який зачепить, зупинить погляд, залишить слід у серці, в душі, в думках ... 
  Детальніше>>

 • 8 Вересня 2017 року

  До відома користувачів!

     Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича пропонує новий випуск аналітичного огляду «Вища освіта і наука» № 7/8 (липень–серпень) за 2017 р.
     Метою огляду є узагальнення інформації з питань реформування вищої школи і науки в Україні та за її межами, адаптації до інноваційних змін у сучасному глобалізованому світі в контексті входження України до європейського освітнього простору.
     У виданні також представлено документи про творчу спадщину видатних діячів в науковій та освітній галузі України та зарубіжжя. Висвітлюється інформація щодо модернізації освітніх процесів у ВНЗ та наукових установах: історія, сучасний стан та перспективи розвитку. Окремий розділ вміщує видання, що стосуються діяльності бібліотек ВНЗ України та у світі. 
  Детальніше>>

 • 8 Вересня 2017 року

  Шановні читачі!

     Традиція дарувати книги бібліотеці існує століттями і продовжується в наші дні. Це, в першу чергу інвестування у знання та розвиток людини, ознака прихильності до суспільнозначущих цінностей та вклад у формування фондів бібліотеки.
     Ми щиро вдячні визначному українському вченому-педагогу в галузі української історіографії, джерелознавства та архівознавства професору Ярославу Калакурі з Кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету імені Тараса Шевченка за подарований примірник підручника "Історичне джерелознавство".
     В ньому з'ясовуються історичні, теоретично-методологічні й методичні проблеми історичного джерелознавства, його предмет, завдання, структура, теорія джерела, природа й інформативні можливості джерел, зокрема електронних, їх класифікація, методика й основні етапи опрацювання. Підручник розрахований для студентів бакалаврських, магістерських програм та аспірантів гуманітарних спеціальностей вищих навчальних закладів. 
  Детальніше>>

 • 7 Вересня 2017 року

  Шановні читачі!


     «Тільки про дві речі ми будемо шкодувати – що мало кохали і мало подорожували»  Марк Твен.

     В 12 читальному залі експонується виставка, присвячена Міжнародному дню туризму (27 вересня)Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,