Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних
Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 2 Жовтня 2023 року

  До відома користувачів!

  Співробітники відділу комплектування приєдналися до акції з поповнення книжкового фонду рідної бібліотеки книга в подарунок! Пропонуємо вашій увазі електронну презентацію книжкових новинок найрізноманітніших жанрів. Сподіваємось, вона допоможе вам при виборі книг. • 2 Жовтня 2023 року

  До відома користувачів!

     Компанія Clarivate проведе черговий вебінар у жовтні українською мовою для науковців, аспірантів, студентів. Clarivate є власником і виробником потужних ресурсі та інструментів, що допомагають науковцям проводити, аналізувати, презентувати наукові дослідження на світовому рівні.
     Вебінари безкоштовні, українською у ZOOM. Необхідна попередня реєстрація. Заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами.
     5 жовтня
     Час 10:15–11:15
     Тема: Створення та корегування профіля науковця у Web of Science
     Тези: На вебінарі обговоримо: Що таке профіль науковця у Web of Science Core Collection. Як створити, що може бути представлено, як підтвердити свої публікації, як часто оновлювати, для чого потрібний, з якими ресурсами може бути інтегрований. Які показники і метрики доступні, як їх можна використовувати для наукової діяльності. Як зробити пошук за автором та отримати всі результати. Чим відрізняються підтверджені профілі та автоматично створені колекції документів. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет. 
  Детальніше>>

 • 29 Вересня 2023 року

  До відома користувачів!

     Вже завтра, 30 вересня, бібліотечна спільнота нашої країни відзначатиме професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. На жаль, вже другий рік поспіль це відбувається в умовах повномасштабного російського вторгнення. Чимало бібліотек за цей час було зруйновано, переміщено в інші регіони або пошкоджено. Але життя триває, приміщення поступово відбудовуються там, де це можливо, а бібліотекарі намагаються адаптуватись до реалій сьогодення.
     Вітаємо наших колег, які попри всі складні обставини продовжують працювати й надавати послуги читачам. Бажаємо усім нам справжньої фахової солідарності, взаємодопомоги та підтримки! 
  Детальніше>>

 • 28 Вересня 2023 року

  Шановні читачі!

  У зв'язку з санітарним днем, 29 вересня 2023 р., Наукова бібліотека ім. М. Максимовича читачів не обслуговує.Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex