Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Повнотекстові БД
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

Шановні читачі!
З технічних причин деякі розділи сайту наукової бібліотеки ім. М. Максимовича будуть не доступні.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.


 • 22 Березня 2017 року

  Шановні читачі!

     З 20 березня стартували лекційно - практичні курси підвищення кваліфікації працівників бібліотек з питань переходу на УДК, організовані Національною академією керівних кадрів культури і мистецтва у партнерстві із Книжковою палатою України м. Києва. Навчальна програма включає питання історії впровадження УДК, ознайомлення з нормативно – правовими документами, методику індексування тощо. Фахівці бібліотек обговорювали актуальність імплементації такої навчальної програми, можливості організації тренінгових центрів з питань переходу на УДК в різних регіонах та обговорили ряд практичних пропозицій. Співробітники нашої бібліотеки стали одними із перших слухачів цієї нової навчальної програми і прийняли активну участь у навчанні. • 22 Березня 2017 року

  Шановні читачі!

     Як продовження анонсованої раніше співпраці нашої Бібліотеки з Iнститутом Пiслядипломноi Освiти КНУ імені Тараса Шевченко, з радістю повідомляємо про початок роботи в стінах Бібліотеки першого модулю Інформаційно-ознайомчого курсу з євроатлантичної інтеграції, що проводиться Програмою професійної підготовки Україна-НАТО при Офісі зв’язку НАТО.
     Співпраця в цьому напрямі символізує далекоглядність наших планів та сьогочасність можливостей сучасної бібліотеки, з її матеріально-технічною, ресурсною базою, як соціо-комунікативної платформи, та навчально-освітній потенціал і реальні дії в цьому напрямі Інституту післядипломної освіти. 
  Детальніше>>

 • 21 Березня 2017 року

  Шановні читачі!

   У 12 читальному залі представлена виставка під назвою «Мистецтво як особливий спосіб освоєння світу», присвячена декоративно-прикладному мистецтву.
     Декоративно-ужиткове мистецтво – один із видів художньої діяльності, твори якого поєднують естетичні та приактичні якості.
     Головне завдання декоративно-ужиткового мистецтва — зробити гарним речове середовище людини, її побут. Краса творів ужиткового мистецтва досягається завдяки декоративності. Декоративність є єдиним можливим засобом вираження змісту та художньої образності. • 20 Березня 2017 року

  Шановні читачі!

     До Наукової бібліотеки надійшли томи популярної історії України "Історія без цензури"!
     Видання підготовлено за підтримки Інституту історії України НАН України, Історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Українського інституту національної пам'яті, спільний проект видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля», громадського просвітницького проекту Likбез. Історичний Фронт.
     Мета цієї серії — розказати про українське минуле, опираючись на факти, а не на вигадки чи ідеологічне замовлення. Для того щоб створювати майбутнє, потрібні не лише воля і хоробрість, не лише наполегливість та щоденна праця, але й знання про нашу історію. Без цензури. 
  Детальніше>>

Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,