Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Повнотекстові БД
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 • 26 Серпня 2015 року

  Робочі будні...

     Цікавою та корисною була зустріч директора Бібліотеки Сербіна Олега з представниками провідної медіакомпанії Thomson Reuters - Олегом Сябренком та Павлом Касьяновим. Було обговорено низку питань щодо ролі університетської бібліотеки в наукометричній діяльності ВНЗ, значення сучасних техніко-технологічних рішень в контексті оптимізації науково-дослідної діяльності Університету та шляхи корпоративної співпраці бібліотек ВНЗ.
     Це була одна з робочих зустрічей, продовжити які заплановано в новому навчальному році, в процесі реалізації запланованих заходів. Про деталі домовленостей ми інформуватимемо читачів-користувачів в наступних постах.
     Крім того, Олег Сябренко та Павло Касьянов люб'язно презентували в фонд Бібліотеки примірники видання компанії Thomson Reuters "Руководство по наукометрии: индикаторы развития науки и технологи", за що ми їм щиро вдячні, розуміючи актуальність видань такої тематики для наших читачів. 
  Детальніше>>

 • 25 Серпня 2015 року
     

  Шановні читачі!

     Наукова бібліотека ім. М. Максимовича буде працювати в такому режимі:

     З 25.08.2015 р. по 27.08.2015 р. з 9:00 - 17:30;

     28.08.15 р. - санітарний день;

     29.08.15 р. та 30.08.15 р. - вихідні дні.

     З 31.08.2015 р. - щодня з 9:00 - 20:00; субота - з 9:00-18:00; неділя - вихідний день. • 10 Липня 2015 року

  До відома користувачів!

     Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича пропонує новий випуск анотованого бюлетеню «Вища школа» № 6 (червень), в якому вміщено інформацію з питань реформування вищої освіти і науки України та адаптації її до інноваційних змін у сучасному глобалізованому світі в контексті входження України до європейського освітнього простору та щоквартальний анотований огляд «Київський університет на шпальтах періодичних видань» № 4/6 (квітень–червень).
     Попередні випуски Ви можете подивитись у відповідних розділах сайту. • 7 Липня 2015 року

  Шановні читачі!     20 липня з 14:00 - 17:00 в бібліотеці відбудеться 1-й Форум Миру, мета якого передати молодому поколінню можливість досягнення миру у всьому світі. На сьогодні подібні форуми були проведені більше 60 разів у понад 40 країнах світу (США, Великобританія, Німеччина, Австралія, Філіппіни, Мексика, Грузія, Киризстан, Росія та інших)Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,