Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних
Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 13 Січня 2022 року

  До відома користувачів!

     Співробітниками Інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича підготовлено черговий випуск науково-аналітичного огляду «Вища освіта і наука» № 12 (грудень) за 2021 р. Огляд висвітлює питання щодо стану, тенденцій і перспектив розвитку сучасної вищої освіти та науки в Україні, а також зарубіжний досвід.
     З попередніми випусками ви можете ознайомитись у відповідних розділах сайту. • 12 Січня 2022 року

  До відома користувачів!

     Із задоволенням повідомляємо, що Київський національний університет імені Тараса Шевченко передплатив доступ до ресурсу Access Medicine американської компанії McGraw Hill Medical. Доступ триватиме до 31 грудня 2022 року.
     УВАГА! Доступ до бази даних можливий з будь–якого комп'ютера в локальній мережі університету!.
     Access Medicine від McGraw Hill Medical – інноваційний інтерактивний ресурс, призначений для вирішення широкого спектру завдань підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів у галузі медицини. Платформа пропонує різноманітні типи ресурсів, необхідні як для учнів різних рівнів (виш, інтернатура, ординатура), так викладачів і керівників практики. Access Medicine покликаний ефективно організувати процес безперервної освіти медиків та допомогти їм у їхній клінічній практиці. 
  Детальніше>>

 • 12 Січня 2022 року

  До відома користувачів!

     Співробітниками інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича підготовлено щоквартальний науково-аналітичний огляд статей з історії та сьогодення Київського національного університету імені Тараса Шевченка «Київський університет на шпальтах періодичних видань та матеріалів конференцій» № 10/12 (жовтень-грудень) за 2021 р. Матеріали огляду упорядковани з поточних надходжень до фондів бібліотеки (періодичні видання та матеріали конференцій)
     З попередніми випусками ви можете ознайомитись у відповідних розділах сайту. • 10 Січня 2022 року

  До відома користувачів!

     Наукова бібліотека, в рамках співпраці з Державною науково-технічною бібліотекою України, пропонує скористатися тестовим доступом до електронних ресурсів видавництва Bentham Science. Доступ до 31 січня 2022 року організований Міністерством освіти і науки України.
     УВАГА! Доступ до баз даних можливий з будь-якого комп'ютера в локальній мережі університету!
     Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних. 
  Детальніше>>

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,