Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Повнотекстові БД
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 29 Квітня 2016 року

  Шановні читачі!

  У зв'язку з санітарним днем, 30 квітня 2016 р., Наукова бібліотека ім. М. Максимовича читачів не обслуговує. • 28 Квітня 2016 року

  Шановні читачі!

     У читальному залі № 16 (другий поверх) діє книжкова виставка-перегляд «Новинки українських видавництв»!
     На виставці представлені книги видавництва "Олді плюс" м. Херсон. Видавництво «Олді-плюс» засновано в 2000 р. та орієнтоване на видання наукової літератури для потреб ВНЗ. Видавництво успішно співпрацює з провідними вузами України, постачаючи навчальну літературу із наступних дисциплін: екологія, землеустрій, географія, туризм, дизайн, ресторанне господарство, педагогіка, психологія, соціологія, менеджмент та маркетинг, економіка, фінанси, юридичні науки, програмування, комп'ютерні науки та ін. 
  Детальніше>>

 • 28 Квітня 2016 року

  Шановні читачі!

     Центр підтримки та розвитку інноваційного підприємництва «Каліфорнія в Україні» оголошує набір на безкоштовне навчання
     Центр підтримки та розвитку інноваційного підприємництва «Каліфорнія в Україні» (далі - Центр) розпочав прийом заяв на участь в першому пілотному наборі на безкоштовну інкубаційну програму. Учасниками можуть стати стартап-команди на етапі валідації своїх ідей, що прагнуть проявити себе в сфері інноваційного підприємництва. Старт навчання заплановано на 11 травня поточного року. Центр створено на базі Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича (головний корпус бібліотеки, вул. Володимирська, 58). Для подачі заявки необхідно відзняти коротке відео (до 1 хв.) про свій проект, опублікувати його на YouTube та надіслати посилання на info@californiainu.com. Відбір учасників буде відбуватись прозоро, шляхом відкритого голосування, на засіданні Ради директорів Центру, до складу якої увійшли керівник Наукового парку КНУ Віталій Чернюк, директор Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Олег Сербін, інвестор з Каліфорнії (США) Ігор Шойфот, співголова банківського комітету Американської торгової палати Тарас Кириченко, співвласник «Е-КОМ» і ІТ-підприємець Захар Дегтяр та засновник агентства «Karabas.com» Максим Плахтій. 
  Детальніше>>

 • 27 Квітня 2016 року

  Шановні читачі!

     Сьогодні в Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича розпочав свою роботу Всеукраїнський науковий семінар «Роль історичної освіти у творенні національної ідентичності». З вітальним словом виступили представники установ-огранізаторів: Володимир В’ятрович (Український інститут національної пам’яті), Іван Патриляк (Історичний факультет КНУ Шевченка), Олег Сербін (Наукова бібліотека ім. М. Максимовича), Ігор Щупак (Українським інститутом дослідження Голокосту «Ткума»). Зокрема, Олег Сербін, виступаючи з вітальним словом, акцентував увагу на важливості історичної науки в освітньому циклі середньої та вищої освіті як індикатору формування в особистості розуміння академічної доброчесності як етичної, професійної категорії. Директор бібліотеки повідомив присутніх (а це в основному представники шкіл та університетів), що Секцією університетських бібліотек УБА започатковано проект «Культура академічної доброчесності: роль бібліотек», до якого можуть долучитися охочі зі своїми пропозиціями і можливістю популяризувати цю світлу справу. Семінар працюватиме два дні. З результатами семінару ми ознайомимо вас по закінченню. Слідкуйте за новинами! 
  Детальніше>>

Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,