Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Повнотекстові БД
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 • 8 Лютого 2016 року

  Шановні читачі!

      Конкурс на створення фірмового стилю для Наукової бібліотеки імені М. Максимовича
     Наукова бібліотека імені М. Максимовича оголошує конкурс на розробку фірмового стилю. Наша бібліотека – одна з найстаріших та найбільших бібліотек Києва, яка повинна мати унікальний, зрозумілий її відвідувачам фірмовий стиль. Бібліотека є також інформаційним центром Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка. Зберігаючи своє історичне значення, вона невпинно розвивається та прагне до змін і розвитку. Новий фірмовий стиль – саме той елемент візуальної комунікації, що відображатиме це прагнення. 
  Детальніше>>

 • 8 Лютого 2016 року

  Шановні читачі!

      З метою координації та взаємодії бібліотек та для сприяння покращенню інформаційної, культурно-просвітницької та інших напрямів діяльності, провели зустріч керівники та співробітники НБ імені М. Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка та НТБ ім. Г.І. Денисенка НТУ “Київський політехнічний інститут».
     Під час знайомства обговорювалися питання забезпечення удосконалення бібліотечно-бібліографічного обслуговування, підвищення ефективності використання фондів на сучасному етапі. • 3 Лютого 2016 року

  Шановні читачі-користувачі!!!

      Раді повідомити, що в результаті досягнутих домовленостей між керівництвом Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича та офіційними представниками компаній Thomson Reuters, за підтримки Консорціуму e-VERUM, 9 лютого 2016 р. у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича (м. Київ, вул.  Володимирська, 58, к. 12) фахівці Thomson Reuters проводитимуть семінари щодо можливостей використання інформаційних ресурсів компанії для наукової діяльності.
     09:30-13:00 – семінар для співробітників бібліотек, відділів науково-технічної інформації, наукової частини;
     14:30-18:00 – семінар для науковців, представників редакцій наукової періодики Університету, авторів, рецензентів.  
  Детальніше>>

 • 1 Лютого 2016 року

  Шановні читачі!

     У 2015 році служба інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з метою дослідження ефективного представлення наукових здобутків працівників Університету в світовому інформаційному просторі, розпочала аналіз та оптимізацію представлення науковців у базі даних Google Академія (scholar.google.com.ua).
     У кінці 2015 року з’явились перші результати проведеної роботи – Київський національний університет імені Тараса Шевченка опинився на першому місці серед українських вищих навчальних закладів (та на 1496 – серед світових) у TOP 2000 Universities by Google Scholar citations (http://www.webometrics.info). Також до рейтингу увійшли Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Сумський державний університет та Тернопільський національний економічний університет.  
  Детальніше>>

Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,