Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Повнотекстові БД
Електроннi тексти
 
Loading

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

До уваги користувачів бібліотеки!

Згідно наказу ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка № 724-32 від 12.09.2014 р. «Про режим роботи структурних підрозділів університету у 2014-2015 навчальному році» Наукова бібліотека ім. М. Максимовича в січні та лютому 2015 р. працювати не буде. • 30 Січня 2015 року

  Шановні колеги!

     Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує Вас взяти участь у Шостій міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства».

  Перший інформаційний лист можна переглянути тут. • 28 Січня 2015 року

  Шановні колеги, друзі, однодумці!!!

     Наукова бібліотека імені М. Максимовича рада повідомити і запросити Вас до участі у 3-й Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху», що відбудеться 10-12 березня 2015 р. на базі наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія».

  Детальну інформацію можна переглянути тут. • 21 Січня 2015 року

  Національна бібліотека Україниімені В.І. Вернадського запрошує ознайомитися з науковим доробком видатного українського економіста, академіка М.І. Тугана-Барановського (1865-1919)

     Із нагоди 150-річчя від дня народження видатного українського економіста, одного з фундаторів Української академії наук, академіка за спеціальністю «теоретична економія» Михайла Івановича Тугана-Барановського (1865-1919) Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського (НБУВ) запрошує з 23 січня 2015 р. до ознайомлення з науковим доробком ученого в межах великої книжково-документальної експозиції із демонстрацією цінних монографій зі своїх фондів.

     Детальныше:   www.nbuv.gov.ua • 21 Січня 2015 року

  День Соборності України Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського відзначає низкою книжково-документних експозицій.

     22 січня наша держава відзначатиме День Соборності України. З цієї нагоди Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського(НБУВ) розгортає низку книжково-документних експозицій, підготовлених відділом газетних фондів, Фондом Президентів України та Культурно-просвітницьким центром НБУВ.
     Промовистими словами Івана Франка: «Та прийде час, і ти вогнистим видом засяєш у народів вільних колі» названа виставка, яку підготували працівники відділу газетних фондів НБУВ (корпус по вул. Володимирська, 62). В експозиції представлено спогади очевидців проголошення Акту Злуки 22 січня 1919 року в Києві, опубліковані в газетах 1919–1950-х рр.
     У читальній залі Фонду Президентів України (просп. 40-річчя Жовтня, 3, к. 307) розгорнуто книжкову виставку «Україна суверенна: від витоків до сьогодення», що дає читачам можливість простежити споконвічне прагнення українського народу до волі, свободи та незалежності. Декілька видань, експонованих на виставці, мають дарчі написи президентам України. 
  Детальніше>>

Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,