Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Повнотекстові БД
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

Шановні читачі!
З технічних причин деякі розділи сайту наукової бібліотеки ім. М. Максимовича будуть не доступні.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.


 • 1 Грудня 2016 року

  Шановні читачі!

     Запрошуємо вас відвідати цикл лекцій з філософії любові від Віталія Туренка!

     8 грудня 13:00 16 аудиторія
     Любов та "навкололюбовні феномени" (пристрасть, дружба, закоханість): філософські спроби визначення

     15 грудня 13:00 16 аудиторія
     Любов, розум та знання: єдність чи протиріччя

     22 грудня 13:00 16 аудиторія
     Романтична культура любові: міф чи реальність

     Віталій Туренко - канд.філос.наук, м.н.с. філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка, один з провідних вітчизняних амурологів, автор понад 130 наукових публікацій у вітчизняних та закордонних виданнях (Польща, Чехія, Росія), зокрема монографії "Ромео и Джульетта: философское осмысление романтической любви"

     Вхід безкоштовний. При собі мати документ, що засвідчує особу. • 1 Грудня 2016 року

  Шановні читачі!

     Вчора, 30 листопада 2016 року, відбулась низка заходів з поглиблення двосторонньої співпраці між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка з міжнародним видавництвом наукового контенту Elsevier з метою інтеграції української науки до світового інформаційного простору. Зранку відбулась офіційна зустріч представників видавництва з ректором університету Леонідом Губерським, директором Наукової бібліотеки Олегом Сербіним та керівником Науково-дослідної частини Ганною Толстановою. Учасники зустрічі обговорили можливості отримання університетом доступу до наукових ресурсів компанії.
     У другій половині дня консультант з ключових інформаційних рішень Elsevier в країнах СНД Андрій Локтєв провів у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича освітній захід для дослідників університету та інших науково-освітніх установ з підготовки до друку у міжнародних рейтингових наукових журналах високоякісних статей. На лекції було піднято питання пошуку журналу для публікації, особливостей написання та структурування статті, процесу подачі статті, дотримання етичних публікаційних норм тощо. Другу частину заходу було присвячено практичним питанням пошуку необхідної для наукових досліджень інформації за допомогою можливостей наукометричної бази даних Scopus. 
  Детальніше>>

 • 28 Листопада 2016 року

  Шановні читачі!

     З метою вивчення передового досвіду з актуальних питань бібліотечної діяльності на базі бібліотеки Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулась нарада директорів бібліотек вищих навчальних закладів м. Києва. Бібліотека КНЕУ на днях відзначила 110-ту річницю своєї діяльності. До свого ювілею співробітники підготували нові бібліографічні покажчики тематичної направленості. Присутні директори та провідні фахівці були ознайомлені з роботою інформаційного, наукового, бібліографічного, культурно-просвітницького та інших структурних підрозділів бібліотеки. • 24 Листопада 2016 року

  Вельмишановна університетська спільното!

     Служба інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича за участі Науково-дослідної частини Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує Вас відвідати 30 листопада 2016 року освітній захід від представників компанії Elsevier, спрямований на підтримку академічної грамотності та публікаційної активності науковців університету.

     Програма заходу:

     14:30-16:00 Лекція «Високоякісна наукова стаття – рекомендації авторам при підготовці публікацій у міжнародних рейтингових журналах»:

  • Вибір типу публікації
  • Рекомендації по вибору журналу для публікації
  • Наукометричні показники журналу
  • Мова публікації
  • Структура статті
  • Процес подачі статті до видавництва
  • Основи публікаційної етики

     16:00-16:30 Кава-брейк 
  Детальніше>>

Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,