Головна сторiнка
eng
UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Повнотекстові БД
Електроннi тексти
 

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 • 17 Жовтня 2014 року

     15 жовтня 2014 р. в Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича відбулась звітно-виборна профспілкова конференція.
     За підтримки колективу головою профбюро Наукової бібліотеки на наступний п'ятирічний термін було переобрано Овдієнко Валентину Миколаївну.
     Бажаємо їй та новообраному профбюро плідної роботи на благо всього колективу бібліотеки і університету. • 17 Жовтня 2014 року

  Шановні читачі!

     З 17 жовтня по 15 листопада 2014 року відкрито тестовий доступ до баз даних компанії East View Information Services, Inc.
     До Вашої уваги пропонуються українські та російські ресурси, а саме: наукові журнали; газети і стрічки новин; спеціалізовані ресурси; ретроспективні проекти; бібліографічні видання.
     Доступ контролюється за ІР адресами та можливий лише з локальної мережі університету.

  Адреса доступу dlib.eastview.com • 17 Жовтня 2014 року
     До уваги читачів!
    16 жовтня 2014 р. у читальному залі періодичних видань (вул. Володимирська,58, к.45, IV поверх) встановлено інформаційну виставку: "Наукова періодика Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Останні надходження).

 • 11 Жовтня 2014 року

     10 жовтня 2014 р. Науковою бібліотекою ім.М.Максимовича було організовано зустріч регіонального директора компанії «Elsevier» Марата Фатхулліна з проректором з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка Вижвою С.А. Зустріч відбулась за сприянням директора Асоціації "Інформатіо-Консорціум" Васильєва О.В. Під час зустрічі було обговорено низку нагальних питань співробітництва між Університетом і компанією «Elsevier» та використання контенту інформаційно-наукової системи бази даних «Scopus».Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,