Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Повнотекстові БД
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса ШевченкаШАНОВНІ  ДРУЗІ  і  КОЛЕГИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята
- Всеукраїнського дня бібліотек!

Бажаємо всім успіхів в роботі, миру, доброго здоров'я,
особистого щастя та добробуту.

Святкового всім настрою! 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 • 1 Жовтня 2015 року

  Шановні читачі!

     З 01 по 31 жовтня 2015 року Наукова бібліотека ім. М. Максимовича пропонує Вашій увазі тестовий доступ до електронних платформ Digitalia Hispanica, Digitalia Francaise та Digitalia Portuguesa компанії MIPP International.
     Електронна база даних Digitalia Hispanica містить 13000 книг та більше 2500 журналів видавничих домів Іспанії та Латинської Америки (Колумбії, Чілі, Аргентини, Мексики, Перу, Домініканської республіки та інших). Доступні колекції: архітектура; мистецтво; дослідження країн Карибського басейну; кінематографія; бізнес і економіка; наука і технології; історичні періодичні видання Іспанії; історія; мови, лінгвістика і філологія; право; літературознавство; медицина; філософія; політологія; релігія і міфологія; соціологія і поведінкові науки; літературна критика. 
  Детальніше>>

 • 28 Вересня 2015 року

  ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

     У зв'язку з санітарним днем, 30.09.2015 р., Наукова бібліотека ім. М. Максимовича обслуговувати читачів не буде.

  http://giphy.com/gifs/cat-book-reading-JQTEhRWpkJRuM • 25 Вересня 2015 року

  Шановні читачі!

     24 вересня нашу бібліотеку для ознайомчої екскурсії відвідали вихованці юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва, батьки яких загинули, померли чи стали інвалідами при охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю.
     А 25 вересня для студентів І і ІІ курсів Київського національного університету культури і мистецтв були проведені ознайомча екскурсія та лекції "Науково-дослідницька діяльність НБ ім. М. Максимовича" для І курсу та "УФД/Бібліотека. Специфіка індексування документів у НБ ім. М. Максимовича" для ІІ курсу. • 22 Вересня 2015 року

  Шановні читачі!

      Своє 85-річчя відзначив Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ, м. Київ). Привітати з ювілеєм працівників і директора бібліотеки НУФВСУ Полтавець Тетяну Миколаївну, яка багато років очолює цей підрозділ, прийшли колеги з Наукової бібліотеки імені М. Максимовича КНУ імені Тараса Шевченка. Співробітники науково-методичного відділу НБ імені М. Максимовича ознайомилися з діяльністю бібліотеки-ювіляра ВНЗ та її відділів. На згадку про зустріч до фонду бібліотеки НУФВСУ були подаровані видання Київського національного університету імені Тараса ШевченкаБібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,