Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Повнотекстові БД
Електроннi тексти
 
Loading

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

До уваги користувачів бібліотеки!

Згідно наказу ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка № 724-32 від 12.09.2014 р. «Про режим роботи структурних підрозділів університету у 2014-2015 навчальному році» Наукова бібліотека ім. М. Максимовича в січні та лютому 2015 р. працювати не буде. • 18 Грудня 2014 року

      18 грудня 2014 року Науковою бібліотекою імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено практичне заняття з опису рідкісних та цінних видань в АБІС «УФД / Бібліотека». У заході взяли участь 20 фахівців бібліотек ВНЗ. Під час спілкування детально розглядалися конкретні приклади з опису, порядок формування бібліографічних записів на стародруки. Учасникам практичного заняття було запропоновано розроблену Технологічну інструкцію з опису стародрукованих документів і рідкісних видань в АБІС «УФД / Бібліотека» (укладач – Н.В. Кириченко).
     Такі зустрічі давно стали традиційними. В подальшому заплановано проведення низки таких практичних занять на базі Наукової бібліотеки імені М. Максимовича.
               
  Детальніше>>

 • 17 Грудня 2014 року

     16 грудня 2014 року фахівці Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка взяли участь у презентації журналу «Образотворче мистецтво», яка відбулася на базі Національної парламентської бібліотеки України. Журнал «Образотворче мистецтво» Урочисту подію відвідали мистецтвознавці, художники, літератори.
     Журнал «Образотворче мистецтво» Національної спілки художників України на початку 2015 року відзначатиме своє 80-річчя. За цей час він пройшов непростий шлях, змінюючи назви, обсяг, періодичність, творчі підходи. Починався він від порівняно невеликого 40-сторінкового зошита як видання Спілки радянських художників та скульпторів України під назвою «Малярство і скульптура». Нині журнал відстежує сучасні мистецькі процеси, звертається до теорії та історії мистецтва.
     Про минуле і сьогодення журналу, творчі здобутки і перспективи розвитку присутнім розповіли: головний редактор Олександр Федорук, члени редколегії Олена Загаєцька, Володимир Петрашек, Ольга Собкович та Оксана Маричевська.
     Успіху та процвітання журналу побажали поет Іван Драч, художник Василь Перевальський, мистецтвознавець Зоя Чегусова.
     На виставці, що супроводжувала захід, всі бажаючі могли ознайомитися з випусками журналу, погортати сторінки, долучитися до творчості талановитих митців.
     Генеральний директор Національної парламентської бібліотеки України Тамара Вилегжаніна звернула увагу присутніх, що всі номери журналу «Образотворче мистецтво» оцифровані і представлені в електронній бібліотеці «Культура України». 
  Детальніше>>

 • 16 Грудня 2014 року

  Шановні колеги, гості та студенти!


     Запрошуємо Вас до участі у конкурсі Science Slam.
     Science Slam – це конкурс, у якому молоді науковці, просто зі сцени представляють власні наукові дослідження і змагаються за любов та оплески аудиторії.
     Докладніше про конкурс у форматі PDF та MS Word, або читайте на сайті http://www.scienceslam.org.ua • 12 Грудня 2014 року

     12 грудня 2014 року на базі НБ НаУКМА відбулось засідання робочої групи директорів бібліотек ВНЗ м. Києва з опрацювання проекту форми статистичного звіту. У зв`язку з розширенням діяльності бібліотек у галузі надання доступу до електронних ресурсів вирішено:

  • запропонувати бібліотекам ВНЗ в якості пілотного проекту обліковувати в статистичному звіті віддалені мережеві ресурси – придбані або передплачені ліцензійні ресурси (ресурси тестового доступу не враховувати). Одиниця обліку – назва;
  • провести робоче засідання в березні 2015 року для подальшого опрацювання змін до форми статистичного звіту;
  • подати на розгляд НМБК проект форми статистичного звіту з урахуванням сучасних аспектів діяльності бібліотек в електронному середовищі.


  Засідання робочої групиЗасідання робочої групи
  Засідання робочої групиЗасідання робочої групи
  Засідання робочої групиЗасідання робочої групиБібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,