Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних
Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 7 Червня 2023 року

  До відома користувачів!

     З 05 червня 2023 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка отримав можливість тестового доступу до повнотекстової бази даних JSTOR. Термін доступу – 1 місяць.
     JSTOR – міжнародна повнотекстова база даних, яка забезпечує доступ до більш ніж 12 млн журнальних статей, книжок, зображень з понад 75 дисциплін. JSTOR є частиною ITHAKA, неприбуткової організації покликана допомагати науковій спільноті у використанні інформаційних технологій для поширення наукової думки та вдосконалення навчального та дослідницького процесу. 
  Детальніше>>

 • 6 Червня 2023 року

  До відома користувачів!

     Співробітниками Інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича підготовлено черговий випуск науково-аналітичного огляду «Вища освіта і наука» № 5 (травень) за 2023 р.
     Огляд висвітлює питання щодо стану, тенденцій і перспектив розвитку сучасної вищої освіти та науки в Україні, а також зарубіжний досвід.
  З попередніми випусками ви можете ознайомитись у відповідних розділах сайту.

   
  Згорнути>>

 • 2 Червня 2023 року

  До відома користувачів!

     Цими днями родина міжнародників нашого університету святкує 30-річчя заснування освітньо-наукового напряму «Міжнародна інформація/Міжнародні комунікації». Бібліотекарі відділу ІМВ підготували до ювілею коротку розповідь про історію кафедри, її колектив та наукові здобутки! • 31 Травня 2023 року

  До відома користувачів!

      15 грудня 1972 р. Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня – Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища.
      Сьогодні проблеми охорони навколишнього природного середовища стоять у ряді найважливіших і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації й, зокрема, нашої країни.
      До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища відділ обслуговування науковою літературою підготував віртуальну книжкову виставку.
      На виставці представлені документи і публікації із фондів бібліотеки. Для пошуку інших видань радимо скористатися електронним та традиційними картковими каталогами.Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex