Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних

Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

Шановні читачі!
Програма розвитку Наукової бібліотеки імені М. Максимовича 2020-2025 рр.
кандидата на заміщення посади директора Сербіна Олега


 • 20 Жовтня 2020 року

  До відома користувачів!

     У зв’язку з переведенням навчання з аудиторних форм на використання технологій дистанційного навчання (відповідно до Розпорядження № 72 від 07.10.2020) бібліотека продовжує максимально надавати повний сервіс послуг для забезпечення освітнього (наукового) процесу, а саме: відбуваються процеси комплектування з різних джерел (закупівля, дари, книгообмін) та аналітико-синтетичного опрацювання документів (бібліографічний опис, індексування, анотування, реферування, переклад з однієї мови на іншу, складання оглядів), належне зберігання (з проведенням процесів карантинної обробки та знезараження літератури) та видача документів (збільшилась кількість звернень за додатковою літературою в умовах дистанційного навчання), укладаються науково-аналітичні огляди «Вища освіта і наука» та «Київський університет на шпальтах періодичних видань і матеріалів конференцій», бібліографічні списки літератури, визначаються індекси УДК тощо 
  Детальніше>>

 • 14 Жовтня 2020 року

  До відома користувачів!

     День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
     Свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.
     У 12 читальному залі до Дня захисника України встановлена книжкова виставка.

   
  Згорнути>>

 • 12 Жовтня 2020 року

  До відома користувачів!

     З 12.10.20 Наукова бібліотека, в рамках співпраці з Громадською Асоціацією „Інформатіо-Консорціум”, пропонує скористатись тестовим доступом до пакету баз даних EBSCO. Вони доступні для користувачів Університету на платформі EBSCOhost в мережі IP-адрес установи.
     eBook Academic Collection Trial - цей пакет містить великий вибір мультидисциплінарних назв електронних книг, що представляють широкий спектр навчальної тематики, і є потужним доповненням для будь-якої академічної колекції. Широта інформації, доступна за допомогою цього пакету, гарантує, що користувачі матимуть доступ до інформації, що відповідає їхнім потребам у дослідженнях. 
  Детальніше>>

 • 9 Жовтня 2020 року

  До відома користувачів!

     Співробітниками інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки ім. М. Максимовича підготовлено щоквартальний (зведений) випуск науково-аналітичного огляду статей з історії та сьогодення КНУ імені Тараса Шевченка «Київський університет на шпальтах періодичних видань та матеріалів конференцій» № 4/9 (квітень–вересень) за 2020 р. Огляд упорядкований з поточних надходжень до фондів бібліотеки (періодичні видання та матеріали конференцій).
     З попередніми випусками ви можете ознайомитись у відповідних розділах сайту. 
  Детальніше>>

Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,