Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази данихЕлектроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

З 21 квітня по 15 червня 2015 року відкрито тестовий доступ до низки* журналів видавництва Wiley.

УВАГА!
Після завершення терміну тестового доступу, за результатами аналізу інтенсивності використання запропонованих для роботи баз даних, керівництвом університету буде прийнято рішення щодо актуальності та необхідності здійснення передплати означених баз в подальшому.

   Wiley – одна з найбільших світових видавничих компаній, що публікує 1500 рецензованих журналів (третій по кількості показник після Elsevier та Springer). 70% видань Wiley мають імпакт-фактор, серед них – багато топових у різних категоріях. У 2012 році видання Wiley зайняли друге у світі місце за кількістю цитувань.
   Тематично база Wiley Online Library охоплює 104 категорії, серед яких бізнес, економіка, фінанси та бухгалтерський облік, інформатика та інформаційні технології, гуманітарні науки, право та кримінологія, математика і статистика, медицина, соціальні науки та ін.
   Просимо ЗВЕРНУТИ УВАГУ, що деякі журнали НЕ входять у жодну з наданих тестових колекцій, відповідно, доступу до цих журналів НЕ буде. Перелік назв таких журналів, що НЕ входять у жодну з тестових колекцій, можна переглянути тут:     Wiley_NOT_IN_ANY_COLLECTION_2015.xls

Увага! Доступ до ресурсу  Wiley Online Library  можливий тільки з локальної мережі університету!

Адреса доступу:    onlinelibrary.wiley.com

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex