Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази данихЕлектроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Нарада–семінар в Ужгороді.

    15-16 вересня 2010 року згідно з планом роботи МОН України на 2010 рік (лист МОН № 1/9-58 від 04.02.2010 р. "Про організацію і проведення конференцій і семінарів з проблем вищої освіти і науки у 2010 році") на базі Наукової бібліотеки Ужгородського національного університету під керівництвом Науково-методичної бібліотечної комісії МОНУ відбулась нарада–семінар директорів бібліотек ВНЗ Київського та Львівського зональних методичних об'єднань.
    В нараді взяли участь понад 40 представників керівництва бібліотек вищих начальних закладів ІІІ - ІV рівнів акредитації з 14 міст України.
    В ході наради обговорювались актуальні питання інноваційного розвитку бібліотек шляхом впровадження нових інформаційних, телекомункаційних технологій, зазначалось підвищення їх ролі і значення у модернізації освіти, підкреслювалась тенденція перетворення бібліотек у навчально-наукові інформаційні центри. Було також проведено Круглий стіл "Участь бібліотек ВНЗ у реалізації Державної цільової програми створення єдиної інформаційної бібліотечної системи "Бібліотека - ХХІ". У всіх виступах одночасно з позитивними змінами наголошувались і проблеми, що гальмують та ускладнюють інноваційний розвиток бібліотечної діяльності.
    Присутні на нараді мали можливість ознайомитись з деякими історичними пам'ятками Закарпаття, для них було організовано екскурсії по Ужгороду та Мукачеву, а також культурна програма. Окремий час було виділено для знайомства з роботою бібліотеки Ужгородського національного університету, організацією її роботи та перспективою розвитку.
    Жваве кулуарне спілкуваня колег в перервах між програмними заходами та у вільний час сприяли обміну досвідом роботи, зміцненню дружніх зв'язків, дали імпульс подальшій взаємодії та співпраці.

>> Світлини наради можна переглянути тут <<

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex