Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Бази даних
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

З 1 квітня по 17 червня 2015 року відкрито тестовий доступ до платформи SpringerLink.

УВАГА!
Після завершення терміну тестового доступу, за результатами аналізу інтенсивності використання запропонованих для роботи баз даних, керівництвом університету буде прийнято рішення щодо актуальності та необхідності здійснення передплати означених баз в подальшому.

   Колекція SpringerLink Online Journal містить понад 2200 рецензованих англомовних журналів. Усі журнали повністю проіндексовані та організовані за предметними рубриками:
   Business & Economics Collection – складається з більш ніж 135 журналів галузі бізнесу та економіки. Багато економістів - лауреатів Нобелівської премії різних років (Ісраель Ауманн, Едвард Прескотт, Райнгард Зелтен, Амартія Кумар Сен, Вернон Сміт та Джозеф Стігліц) автори або редактори журналів колекції.
   Chemistry & Materials Science Collection – більш як 200 журналів, що охоплюють матеріалознавство, хімічні науки та її субдисципліни: органічна, неорганічна і фізична хімія, аналітична хімія, каталіз, теоретична та комп'ютерна хімія, електрохімія, броматологія, хімія полімерів, оптичні та електронні матеріали. Серед журналів є видані у співпраці з провідними світовими хімічними товариствами.
   Humanities, Social Sciences and Law Collection – понад 220 журналів з філософії, права, соціології, лінгвістики, освіти. Всі журнали строго рецензовані та індексуються в авторитетних реферативних базах даних.
   Mathematics & Statistics Collection – включає більш як 175 назв журналів з алгебри, геометрії, теорії ймовірностей, математичної статистики, багато з яких є "бестселерами" в своїй галузі. Безліч авторів публікацій, що представлені у даній колекції, є лауреатами престижних математичних премій.
   А також Behavioral Science Collection, Computer Sciences Collection, Earth and Environmental Sciences, Engineering Collection, Medicine Collection, Biomedical & Life Sciences Collection, Physics and Astronomy Collection.

Увага! Доступ до платформи  SpringerLink  можливий тільки з локальної мережі університету!

Адреса доступу:    link.springer.com

Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,