Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази данихЕлектроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Колекції повнотекстових баз даних EBSCO

  Якщо Ваш комп'ютер знаходиться в локальній мережі Київського Національного Університету, Ви маєте змогу перейти безпосередньо на сайт видавництва EBSCO натиснувши Сюди!


Бази даних та ресурси, до яких пропонується доступ:

 • Academic Search Premier.
  Ця база даних, що включає матеріали з різних дисциплін, забезпечує доступ до повних текстів більше ніж 8500 журналів, включаючи повні тексти більш ніж 4600 рецензованих найменувань. Представлені архіви у форматі PDF за період з 1975 р. до наших днів для більш ніж 100 журналів і доступні для пошуку посилання на цитування більш ніж 1000 найменувань.

 • Business Source Premier.
  Business Source Premier – найбільш часто використовувана база даних з досліджень у галузі бізнесу, що містить повні тексти понад 2300 журналів і повні тексти статей з більш ніж 1100 рецензованих наукових видань. База даних містить повні тексти джерел, починаючи з 1886 року, і посилання на цитування з можливістю пошуку, починаючи з 1998 року. Business Source Premier перевершує аналогічні бази даних по повноті представлених текстів з усіх дисциплін, пов'язаних з бізнесом, у тому числі з маркетингу, менеджменту, інформаційних систем для менеджменту (MIS), управління виробництвом і експлуатацією (POM), бухгалтерії, фінансів та економіки. Ця база даних щодня оновлюється на сервері EBSCO host.

 • ERIC.
  ERIC – Інформаційний центр освітніх ресурсів, що містить понад 1 300 000 записів та посилань на більш ніж 323 000 повнотекстових документів, найдавніші з яких датовані 1966 роком.

 • GreenFILE.
  База даних GreenFILE пропонує докладну інформацію, яка покриває всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище. Це зібрання наукових, державних і популярних праць містить інформацію про глобальне потепління, екологічне будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, поновлювані джерела енергії, переробку відходів і багато іншого. База даних надає предметний покажчик і реферати для приблизно 384000 записів, а також повні тексти у відкритому доступі для більш ніж 4700 записів.

 • Health Source - Consumer Edition.
  Ця база даних є найбільш повним зібранням з охорони здоров'я, доступних для бібліотек в усьому світі, і включає різні галузі охорони здоров'я, такі як медичні науки, харчування, виховання дітей, спортивну медицину і загальну охорону здоров'я. У базі даних Health Source: Consumer Edition представлено близько 80 повнотекстових журналів, присвячених охороні здоров'я.

 • Health Source: Nursing / Academic Edition.
  Ця база даних надає близько 550 повнотекстових наукових журналів з багатьох медичних дисциплін. Health Source: Nursing / Academic Edition також представляє Lexi-PAL Drug Guide, що охоплює 1300 навчальних матеріалів для пацієнтів із загальних назв ліків, включаючи більш ніж 4700 торгових марок.

 • Library, Information Science & Technology Abstracts.
  У базі даних Library, Information Science & Technology Abstracts (LISTA) проіндексовано понад 560 основних журналів, майже 50 пріоритетних журналів і майже 125 вибіркових журналів; крім того, є книги, звіти досліджень та протоколи. Охоплено такі тематики, як бібліотекарська справа, класифікація, каталогізація, бібліометрія, пошук інформації в мережі, управління інформацією та інші. Найбільш ранні матеріали датуються серединою 1960-х років.

 • MasterFILE Premier.
  Ця багатопрофільна база даних, створена спеціально для публічних бібліотек, містить повні тексти більш ніж 1700 видань загальної спрямованості за період з 1975 р. по теперішній час. Охоплюючи практично всі предметні галузі загальної спрямованості, MasterFILE Premier містить також повні тексти близько 500 довідників, 164 400 документів-першоджерел і колекцію зображень, що налічує 502 000 фотографій, карт і прапорів. База щодня оновлюється на EBSCO host.

 • MEDLINE.
  MEDLINE містить авторитетну медичну інформацію з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системі охорони здоров'я, доклінічних наук та багато іншого. У базі даних MEDLINE, створеній бібліотекою National Library of Medicine, для пошуку описів у більш ніж 4800 поточних медико-біологічних журналах застосовується MeSH-індексування (Medical Subject Headings - Заголовки медичних тем) з можливістю пошуку по дереву, деревоподібної ієрархії, підзаголовки і розвузлування.

 • Newspaper Source.
  У базі даних Newspaper Source представлені повні тексти більш ніж 40 газет США і міжнародних газет. База даних також містить вибрані повні тексти 389 регіональних газет (США). Крім того, є також повнотекстові стенограми теле- та радіоновин.

 • Regional Business News.
  Ця база даних містить вичерпні повнотекстові матеріали регіональних видань по бізнесу. Regional Business News охоплює понад 80 регіональних видань по бізнесу з усіх великих міст і сільських районів США.

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex