Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази данихЕлектроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo

Інформаційне повідомлення

    20-22 травня 2008 року в м.Києві, згідно з планом заходів МОН України, на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено міжнародну науково-практичну конференцію "Традиційні та електронні ресурси бібліотек ВНЗ в інформаційно-освітньому просторі держави". Співорганізатори конференції – Національний технічний університет України "КПІ" та Київський національний торговельно-економічний університет.

Перебіг конференції
(доповіді, презентації та інші матеріали, подані до орг. комітету конференції)

     В роботі конференції взяли участь понад 230 осіб - керівний склад та фахівці бібліотек ВНЗ Ш та ІУ рівнів акредитації з усіх регіонів України, представники бібліотек Білорусі, США, Польщі та провідних видавництв, установ, фірм та організацій, які співпрацюють з бібліотеками. Активну участь в підготовці та проведенні конференції приймали представники МОНУ: директор департаменту вищої освіти Болюбаш Я.Я., перший заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Левківський К.М., нач. управління бухгалтерського обліку та звітності Стіренко Л.М.
     В ході роботи конференції було заслухано понад 30 доповідей та виступів з актуальних питань теорії і практики бібліотечної діяльності, корпоративних можливостей, сучасного технічного оснащення, співпраці з видавництвами учбових та наукових видань тощо. Корисними у вирішенні проблем формування і використання інформаційних ресурсів бібліотек ВНЗ були презентаційні пропозиції українських і закордонних фірм щодо інновацій в технічному та технологічному обладнанні, відбулась презентація книги професора Миколаївського державного гуманітарного університету ім. Петра Могили, доктора пед. наук І.А. Мейжис "Социальная психология общественного развития".
     Конференція пройшла на високому професійному рівні, висвітлила сучасні проблеми діяльності бібліотек ВНЗ, накреслила шляхи їх подальшого розвитку.

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex