Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази данихЕлектроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Інформаційне повідомлення

    17–19 травня 2011 року Науково-методичною бібліотечною комісією та Науковою бібліотекою ім. М. Максимовича КНУ імені Тараса Шевченка, згідно з планом заходів МОНмолодьспорту України, проведено міжнародну науково-практичну конференцію "Бібліотека як науково-інформаційний, освітній та культурний центр вищого навчального закладу". Конференція проводилась на базі Інституту післядипломної освіти КНУ.
    В роботі конференції взяли участь понад 200 осіб – директори і фахівці бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації та бібліотек інших систем і відомств; представники МОНмолодьспорту і Міністерства культури України, керівники та провідні спеціалісти: Книжкової палати України, Держспоживстандарту України, ТОВ "Український фондовий дім", Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Української бібліотечної асоціації та Асоціації користувачів системи ІРБІС, провідних видавництв, видавничих центрів; розповсюджувачі книг і періодичних видань, які плідно співпрацюють з бібліотеками, а також представники кормпанії Thomson Reuters, фірми АБЕ Marketing в Україні (Польща).
    Під час роботи конференції було заслухано і обговорено понад 30 доповідей та виступів з питань: законодавчої та правової бази діяльності бібліотек, ролі сучасної бібліотеки в підвищенні якості підготовки фахівців; особливості комплектування бібліотечних фондів на сучасному етапі, формування книжкових колекцій та робота з рідкісними та цінними виданнями у фондах бібліотек; створення депозитарної електронної бібліотеки, автоматизованих методів підготовки бібліографічних покажчиків та on-line інструменти корпоративної взаємодії бібліотек з обміну бібліотечними ресурсами. Багато уваги приділялось питанням підготовки бібліотечних кадрів та підвищення професійного рівня бібліотечного персоналу, розвитку партнерської та корпоративної діяльності тощо.
    Розповіді про роботу бібліотек Словенії, Франції та Китаю, проілюстровані численними слайдами, були цікавими та корисними для всіх учасників конференції.

 Світлини конференції:

  1. Початок роботи конференції та обговорення доповідей.
  2. Презентації, доповіді – 1-й день
  3. Презентації, доповіді – 2-й день
  4. Презентації, доповіді – 3-й день

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex