Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних


Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Деканам факультетів, завідуючим кафедрами, викладачам!
 
Повідомлення


   Відвідайте, будь ласка, WEB - сторінки, адреси яких доступні через пункт меню "Система комплектування", та інші сторінки, що відомі Вам, виберіть літературу, яку бажано та необхідно мати у бібліотеці, та надішліть свої пропозиції нам.
   В Науковій бібліотеці реалізована система управління замовленнями та електронного документообігу. Автоматизована бібліотечна інформаційна система дозволяє побудувати ефективну логістичну систему збору замовлень для здійснення процесу комплектування бібліотечних фондів. Також бібліотека організовує доступ до світових інформаційних ресурсів, повнотекстових та реферативних баз даних.
   Замовлення, зібрані і підготовлені через сайт бібліотеки, можуть бути реалізовані через відкриті тендерні процедури або шляхом закупівель необхідної продукції у будь-яких видавництв і книготорговельних організацій.
   Прийом замовлень здійснюється на спеціальних бланках заявки встановленого зразка:    Свої побажання, пропозиції, та інформацію про видання того чи іншого підручника, навчального посібника, монографії просимо передавати у відділ комплектування Наукової бібліотеки по е-mail: , або за телефоном 234-62-27 (35-54), Мамедова Людмила Миколаївна.
   З питань комплектування іноземними виданнями та з питань надання доступу до інформаційних ресурсів (баз даних) просимо звертатись по е-mail: , або за телефоном 239-32-08 (32-08), Ілюк Наталія Михайлівна.
   З питань передплати періодичних видань просимо звертатись по е-mail: , або за телефоном 239-33-25 (33-25), Петрова Олена Аркадіївна.
   Також Ви можете звертатись до відповідальних за комплектування літературою осіб у Вашому підрозділі.
   Всі подані Вами заявки є важливим перспективним інструментом для формування замовлень для подальших закупівель та організації централізованого повного, науково-обґрунтованого і оперативного комплектування книжкового фонду, фонду періодичних, електронних та інших видань вітчизняними та іноземними документами, відповідно до профілю університету та інформаційних потреб усіх категорій користувачів.


З повагою та сподiванням на спiвробiтництво
зав. вiддiлом комплектування
 Шевцова Ірина Василівна
Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,