Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази данихЕлектроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Деканам факультетів, завідуючим кафедрами, викладачам!
 
Повідомлення


   Відвідайте, будь ласка, WEB - сторінки видавництв "Пропозиції видавництв", або інші видавництва, що відомі Вам, виберіть літературу, яку бажано та необхідно мати у бібліотеці, та надішліть свої пропозиції нам. Також бібліотека організовує доступ до світових інформаційних ресурсів, повнотекстових та реферативних баз даних.
   Замовлення, зібрані і підготовлені через сайт бібліотеки, можуть бути реалізовані через відкриті тендерні процедури або шляхом закупівель необхідної продукції у будь-яких видавництв і книготорговельних організацій.
   Прийом замовлень здійснюється на спеціальних бланках заявки встановленого зразка:    Свої побажання, пропозиції, та інформацію про видання того чи іншого підручника, навчального посібника, монографії просимо передавати у відділ комплектування Наукової бібліотеки по е-mail: , або за телефоном 234-62-27 (35-54), Мамедова Людмила Миколаївна.
   З питань комплектування іноземними виданнями та з питань надання доступу до інформаційних ресурсів (баз даних) просимо звертатись по е-mail: , або за телефоном 239-32-08 (32-08), Ілюк Наталія Михайлівна.
   З питань передплати періодичних видань просимо звертатись по е-mail: , або за телефоном 239-33-25 (33-25), Петрова Олена Аркадіївна.
   Заповнені бланки заявок на придбання літератури Ви можете передати співробітникам бібліотек Вашого факультету / інституту. Там же Ви можете отримати інформацію щодо замовлених видань.
   Всі подані Вами заявки є важливим перспективним інструментом для формування замовлень для подальших закупівель та організації централізованого повного, науково-обґрунтованого і оперативного комплектування книжкового фонду, фонду періодичних, електронних та інших видань вітчизняними та іноземними документами, відповідно до профілю університету та інформаційних потреб усіх категорій користувачів.


З повагою та сподiванням на спiвробiтництво
зав. вiддiлом комплектування
 Шевцова Ірина Василівна
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex