Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази данихЕлектроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

ЗДІЙСНИЛОСЬ!

   Нарешті мрії наших читачів перетворились на реальність! У нас з'явилося покриття Wi-Fi майже по всьому корпусу бібліотеки, навіть у самих потаємних місцях. І все це стало можливим завдяки втіленню в життя проекту створення Центру підтримки та розвитку інноваційного підприємництва "California in Ukraine" на базі нашої Бібліотеки та за безпосередньої підтримки від компанії "Listex", Інформаційно-обчислювального центру Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Корпорації "Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка".
   Впевнені, що це допоможе вам в навчанні, а коли втомитесь гризти граніт науки, завжди можна відпочити та перевірити соціальні мережі, електронну пошту і зазирнути на Facebook сторінку бібліотеки за останніми новинами.
Ubiquiti UniFi APА ось такі симпатичні тарілочки роздають Інтернет всім охочим, а можливо і надають прямий зв'язок із Всесвітом ;)

Технічні подробиці:

  • Користувачам бібліотеки доступні 3 Wi-Fi мережі (SSID):   knu-lib-guest,   eduroam,   knu-info.
  • Сторонні читачі можуть використовувати мережу "knu-lib-guest", пароль до якої можна отримати в будь-якому місці обслуговування в бібліотеці. Ця мережа доступна лише в приміщенні бібліотеки!
  • Студентам, аспірантам, викладачам та співробітникам університету пропонується до використання мережа "eduroam", яка працює також в багатьох приміщеннях підрозділів університету. Для користування цією мережею необхідно зареєструватись в кімнаті № 27 центрального корпусу бібліотеки (вул. Володимирська 58), або в кімнаті № 104 ІОЦ (пр-т академіка Глушкова 4Д).
  • Відкрита мережа "knu-info" надає доступ тільки до одного веб-сайту з технічною інфоромацією про особливості підключення до мережі "eduroam".


Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex