Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Бази даних
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 14 Вересня 2018 року

  Шановні читачі!

     13 вересня у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича відбувся семінар на тему «Ваша стаття у Web of Science: міфи та реальність», участь в якому взяли дослідники з нашого університету та інших наукових установ Києва. Семінар провела фахівець з навчання Clarivate Analytics, кандидат біологічних наук, Ірина Тихонкова.
     На семінарі були розглянуті питання про те, що таке Web of Science: як саме, з яких журналів та ким формується платформа; особливості розрахування Impact Factor та h-індексу; бізнес-моделі та ознаки якісних наукових журналів; особливості написання наукових статей; практичні поради з роботи з Web of Science та EndNote тощо. Докладніше з питаннями, які піднімались на семінарі, ви можете ознайомитись у презентації «Ваша стаття у Web of Science: міфи та реальність» 
  Детальніше>>

 • 10 Вересня 2018 року

  До уваги науковців, викладачів, аспірантів!

     З метою вдосконалення рівня інформаційної грамотності та підвищення публікаційної активності наукової спільноти університету Служба інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича запрошує Вас на семінар на тему: «Ваша стаття у Web of Science: міфи та реальність», який проведе фахівець з навчання Clarivate Analytics, к.б.н. Ірина Тихонкова.
     Чекаємо на Вас 13 вересня 2018 року о 15:00 в головному корпусі Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича (м. Київ, вул. Володимирська, 58, к. 31а, 3 пов.). Тривалість семінару – 1,5 год.
     Для участі у заході просимо попередньо зареєструватись.
     Із запитаннями та пропозиціями з приводу проведення інформаційних заходів з використання електронних ресурсів для наукової діяльності Ви можете звернутись до керівника Служби інформаційного моніторингу Марини Назаровець: marinanazarovets@gmail.com 
  Детальніше>>

 • 4 Вересня 2018 року

  Шановні читачі!


     В 12 читальному залі експонується виставка, яка присвячена 100-річчю від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського (28.09.1918—02.02.1970), видатного українського педагога-гуманіста, новатора, письменника, поета, публіциста. • 31 Серпня 2018 року

  До відома користувачів!

     Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича пропонує щоквартальний випуск науково-аналітичного огляду з питань історії та сьогодення університету «Київський університет на шпальтах періодичних видань та матеріалів конференцій» № 4/6 (квітень–червень) за 2018 р.
     У випуску представлені статті з поточних надходжень до бібліотеки періодичних видань та матеріалів конференцій.
     З попередніми випусками ви можете ознайомитись у відповідних розділах сайту.

   
  Згорнути>>

Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,