Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Повнотекстові БД
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 8 Вересня 2017 року

  Шановні читачі!

     Традиція дарувати книги бібліотеці існує століттями і продовжується в наші дні. Це, в першу чергу інвестування у знання та розвиток людини, ознака прихильності до суспільно-значущих цінностей та вклад у формування фондів бібліотеки.
     Ми щиро вдячні визначному українському вченому-педагогу в галузі української історіографії, джерелознавства та архівознавства професору Ярославу Калакурі з Кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету імені Тараса Шевченка за подарований примірник підручника "Історичне джерелознавство"
  Детальніше>>

 • 8 Вересня 2017 року

  До відома користувачів!

     Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича пропонує новий випуск аналітичного огляду «Вища освіта і наука» № 7/8 (липень–серпень) за 2017 р.
     Метою огляду є узагальнення інформації з питань реформування вищої школи і науки в Україні та за її межами, адаптації до інноваційних змін у сучасному глобалізованому світі в контексті входження України до європейського освітнього простору.
     У виданні також представлено документи про творчу спадщину видатних діячів в науковій та освітній галузі України та зарубіжжя. Висвітлюється інформація щодо модернізації освітніх процесів у ВНЗ та наукових установах: історія, сучасний стан та перспективи розвитку. Окремий розділ вміщує видання, що стосуються діяльності бібліотек ВНЗ України та у світі. 
  Детальніше>>

 • 7 Вересня 2017 року

  Шановні читачі!


     «Тільки про дві речі ми будемо шкодувати – що мало кохали і мало подорожували»  Марк Твен.

     В 12 читальному залі експонується виставка, присвячена Міжнародному дню туризму (27 вересня) • 5 Вересня 2017 року

  До відома користувачів!

     З радістю повідомляємо, що в результаті системної співпраці Наукова бібліотека ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка з компанією Clarivate Analytics, у межах роботи Консорціуму e-VERUM, та відданої роботи спеціалістів Хімічного факультету (редакційного колективу журналу), наукове періодичне видання Київського національного університету імені Тараса Шевченка Methods and Objects of Chemical Analysis потрапило до індексу цитування Emerging Sources Citation Index (ESCI), який є частиною Web of Science Core Collection.
     Нагадуємо, що минулого року результатом спільної праці стало індексування у ESCI (Web of Science Core Collection) двох інших наукових періодичних видань університету: «Advances in Astronomy and Space Physics» (журнал заснований КНУ імені Тараса Шевченка спільно з Головною астрономічною обсерваторією НАН України) та «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка – Геологія» («Visnyk Taras Shevchenko National University of Kyiv – Geology»). 
  Детальніше>>

Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,