Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя


Електроннi ресурси
Бази даних
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

Шановні читачі!
З технічних причин розділ сайту "Стародруки" наукової бібліотеки ім. М. Максимовича недоступний.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.


 • 16 Листопада 2017 року

  До відома користувачів!

     Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича пропонує новий випуск аналітичного огляду «Вища освіта і наука» № 10 (жовтень) за 2017 р.
     Метою огляду є узагальнення інформації з питань реформування вищої школи і науки в Україні та за її межами, адаптації до інноваційних змін у сучасному глобалізованому світі в контексті входження України до європейського освітнього простору.
     У виданні також представлено документи про творчу спадщину видатних діячів в науковій та освітній галузі України та зарубіжжя. Висвітлюється інформація щодо модернізації освітніх процесів у ВНЗ та наукових установах: історія, сучасний стан та перспективи розвитку. Окремий розділ вміщує видання, що стосуються діяльності бібліотек ВНЗ України та у світі. 
  Детальніше>>

 • 14 Листопада 2017 року

  Шановні читачі!

     20 листопада 2017 року вже 56-й рік поспіль світ відзначає Всесвітній день дитини. Традиційно в Україні 20 листопада прийнято вважати і Днем спільних дій в інтересах дітей.
     У 1954 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію 836 (IX) і рекомендувала всім країнам ввести в практику, починаючи з 1956 року, святкування Всесвітнього дня дітей як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованій на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
     Символічно, що саме 20 листопада 1959 року Генасамблея ООН прийняла декларацію прав дитини, і в 1989 році ― Конвенцію прав дитини, що базується на чотирьох основних принципах: першочерговість інтересів дитини; забезпечення повноцінного життя та розвитку; залучення до громадського життя; відсутність дискримінації. 
  Детальніше>>

 • 31 Жовтня 2017 року

  Шановні читачі!

     17-18 жовтня у Науковій бібліотеці ім. М. Макстимовича відбулися два семінари-тренінги для науковців – фахівців у галузі хімії з пошуку науково-технічної інформації та для бібліотекарів ВНЗ Києва, в яких проводяться дослідження у галузях хімії, біології, біохімії та медицини, з нових технологічних можливостей для роботи користувачів з ресурсами бібліотеки на прикладі інформаційної бази Chemical Abstracts Service (CAS). Семінари провела регіональний менеджер Chemical Abstracts Service в Україні, Молдові та Грузії Тетяна Христова.
     CAS є авторитетом у галузі хімічної інформації, що забезпечує науковому співтовариству доступ до новітніх досягнень у хімії та суміжних наукових дисциплінах. Доступ до бази даних CAS здійснюється за допомогою інтерфейсу SciFinder, який дозволяє здійснювати пошук за посиланнями на опубліковані джерела, назвами хімічних речовин, хімічними реакціями. 
  Детальніше>>

 • 26 Жовтня 2017 року

  Шановні читачі!

     У зв'язку з санітарним днем, 27 жовтня 2017 р., Наукова бібліотека ім. М. Максимовича читачів не обслуговує.Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,