Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних
Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni
Графiк роботи Абонементи Читальнi зали
Абонементи i читальнi зали iнститутiв i факультетiв

Правила доступу до дисертацій, що зберігаються у фонді Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

УВАГА!
Забороняється повне або часткове копіювання дисертацій будь-яким способом!

Для отримання доступу необхідно:

  1. Перевірити наявність потрібної дисертації у фонді бібліотеки через мережу інтернет за допомогою електронного каталогу на веб-сайті бібліотеки, або безпосередньо в каталозі бібліотеки.
  2. Для отримання доступу читачеві необхідно мати при собі посвідчення особи та лист із проханням про надання доступу до дисертаційного фонду бібліотеки від організації, де працює або навчається читач. Лист складається у довільній формі на ім'я директора Наукової бібліотеки. Лист повинен містити прохання щодо надання доступу до дисертаційного фонду бібліотеки з зазначенням мети доступу та повинен мати підпис і печатку.

Процедура отримання доступу:

  • Замовлення на всі необхідні дисертації обов'язково оформлюються на паперових бланках-замовленнях у к. № 12 бібліотеки.
  • Заповнені замовлення та лист (про який йдеться в п. 2 ) потрібно підписати у директора бібліотеки (к. № 22) або у заступника директора (к. № 26).
  • З підписаними листом та замовленнями необхідно звернутись до читального залу № 12. Замовлення виконується протягом 1 години у робочі дні з 9:00 до 17:00.
  • Лист є дійсним протягом 1 року.
   Ознайомитися з дисертаціями, які винесені на захист в поточному місяці та депоновані в бібліотеці, можна в читальному залі № 12, надавши посвідчення особи. Оперативна картотека депонованих дисертацій знаходиться безпосередньо в читальному залі № 12.
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,