Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних


Електроннi ресурси
Електроннi тексти
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook
Графiк роботи Абонементи Читальнi зали
Абонементи i читальнi зали iнститутiв i факультетiв

Правила доступу до дисертацій, що зберігаються у фонді Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

УВАГА!
Забороняється повне або часткове копіювання дисертацій будь-яким способом!

Для отримання доступу необхідно:

  1. Перевірити наявність потрібної дисертації у фонді бібліотеки через мережу інтернет за допомогою електронного каталогу на веб-сайті бібліотеки, або безпосередньо в каталозі бібліотеки (к. № 13).
  2. Для отримання доступу читачеві необхідно мати при собі посвідчення особи та лист із проханням про надання доступу до дисертаційного фонду бібліотеки від організації, де працює або навчається читач. Лист складається у довільній формі на ім'я директора Наукової бібліотеки. Лист повинен містити прохання щодо надання доступу до дисертаційного фонду бібліотеки з зазначенням мети доступу та повинен мати підпис і печатку.

Процедура отримання доступу:

  • Замовлення на всі необхідні дисертації обов'язково оформлюються на паперових бланках-замовленнях у к. № 13 бібліотеки.
  • Заповнені замовлення та лист (про який йдеться в п. 2 ) потрібно підписати у директора бібліотеки (к. № 22) або у заступника директора (к. № 26).
  • З підписаними листом та замовленнями необхідно звернутись до читального залу № 45. Замовлення виконується протягом 1-2 годин у робочі дні з 9:00 до 17:00.
  • Лист є дійсним протягом 1 року.
   Ознайомитися з дисертаціями, які винесені на захист в поточному місяці та депоновані в бібліотеці, можна в читальному залі № 12, надавши посвідчення особи. Оперативна картотека депонованих дисертацій знаходиться безпосередньо в читальному залі № 12.
Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,