Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази данихЕлектроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Ювілейне засідання методичного об'єднання бібліотек вищих навчальних закладів м. Києва

    16 березня 1959 року наказом міністерства освіти Української РСР № 87 було створено міське методичне об'єднання бібліотек вищих навчальних закладів м. Києва для "координації Їх діяльності з питань організації, планування і методики роботи". Функції керівництва діяльністю об'єднання було покладено на Наукову бібліотеку Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка.
    На час створення об'єднання у Києві функціонувало 18 бібліотек ВНЗ, фонди яких налічували близько 8 млн. од. зберігання, а число читачів сягало 150 тис. студентів, викладачів та співробітників вищих навчальних закладів. Сьогодні до складу методичного об'єднання входить вже 36 бібліотек, їх сукупні інформаційні ресурси налічують понад 21,5млн. традиційних та електронних видань, якими користуються понад 300 тис. науковців, студентів, викладачів та співробітників ВНЗ. Значна частина бібліотек активно використовує в своїй роботі комп'ютерні технології та інформаційні ресурси мережі інтернет.
    Всі ці роки і сьогодні методичне об'єднання активно працює, сприяє розвитку бібліотек, координації та кооперації їх діяльності, запровадженню сучасних інформаційних технологій, забезпечує взаємодію та взаємодопомогу у вирішенні проблемних питань.
    20 березня 2009 року в науково - технічній бібліотеці КПІ відбулось ювілейне засідання київського методичного об'єднання, на яке були запрошені і ветерани - керівники бібліотек минулих років. В урочистій обстановці офіційної частини їм та активістам методичного об'єднання було вручено почесні дипломи, грамоти, подарунки та квіти.
    Під час ювілейного засідання відбулась знакова подія - на розвиток Угоди про партнерство і співпрацю між двома провідними університетами України - Київським національним університетом імені Тараса Шевченка і Національним технічним університетом України "КПІ" між давніми партнерами і дружніми колективами Наукових бібліотек цих університетів було підписано Угоду, яка посилить товариські контакти, консолідацію та координацію взаємодії, створить платформу для нових спільних дій.

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex