Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних

Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАУКОВО-МЕТОДИЧНА БІБЛІОТЕЧНА КОМІСІЯ
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науково-технічна бібліотека Національного технічного університету "ХПІ"
Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

Нарада-семінар
директорів бібліотек ВНЗ
Київського та Харківського зональних методичних об'єднань
"Парадигма розвитку бібліотек в умовах інформаційного суспільства"

   За планом проведення наукових конференцій та семінарів з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2014 рік на базі Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Науковою бібліотекою імені М. Максимовича 22-25 вересня 2014 р. було проведено нараду – семінар директорів бібліотек вищих навчальних закладів Київського та Харківського методичних об’єднань.
   В нараді - семінарі взяли участь понад 90 осіб, а саме: керівники та провідні фахівці бібліотек ВНЗ, співробітники архівної сфери, представники видавництв.
   До уваги учасників конференції було представлено понад 20 доповідей з питань проблем функціонування бібліотек ВНЗ, тенденцій розвитку за сучасних умов; створення електронної бібліотеки України; проблем формування і збереження інформаційних ресурсів у бібліотеках: шлях онлайнового документу, його збереження, статистика використання; бібліотека як "третє місце" .
   У зв’язку із впровадженням комп’ютерних технологій у роботу бібліотек ВНЗ, використання зовнішніх інформаційних ресурсів, створення власних документно-інформаційних баз даних, розширення корпоративних напрацювань для формування єдиного бібліотечно-інформаційного простору було прийняте рішення спрямовувати діяльність бібліотек вищих навчальних закладів до взаємодії та кооперації у роботі.
   Гості та учасники семінару мали нагоду ознайомитись із діяльністю бібліотек Харківських ВНЗ, окремих відділів бібліотек та їх підрозділів. У рамках наради-семінару керівники бібліотек прийняли участь у відкритті нового корпусу НТБ Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"


Презентації доповідей:


   Світлини конференції.

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,