Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази данихЕлектроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методична бібліотечна комісія
Львівський національний університет імені Івана Франка
Наукова бібліотека

Науково-практична конференція
"Перспективи розвитку університетських бібліотек на шляху розбудови суспільства знань".

   21-23 травня 2013 року за планом Міністерства освіти і науки України, Науково-методичною бібліотечною комісією МОН на базі бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка було проведено міжнародну науково-практичну конференцію "Перспективи розвитку університетських бібліотек на шляху розбудови суспільства знань".
   В конференції взяли участь: керівники та провідні фахівці бібліотек ВНЗ з 33 міст України та Автономної Республіки Крим, співробітники музейної та архівної сфери, представники видавництв, гості з Білорусі, Литви, Росії, Польщі. Всього в роботі конференції взяли участь понад 200 осіб.
   Пленарне засідання Конференції розпочав проректор з наукової роботи Львівського національного університету імені Івана Франка проф. Б. Котур, привітавши гостей та наголосивши на особливій ролі і значенні бібліотеки в парадигмі академічної освіти, адже "бібліотека - це серце Університету!".
   До уваги учасників було представлено понад 70 програмних доповідей з питань інформаційних ресурсів та технологій у бібліотеках ВНЗ (сучасний стан, застосування, перспективи розвитку); формування, збереження та реставрації фондів бібліотек ВНЗ України; історії та тенденцій розвитку бібліотеки як інформаційно-освітньої структури; книгознавства та бібліографознавства в сучасних інформаційних процесах; науково-методичної діяльності бібліотек ВНЗ України тощо.
   Під час роботи конференції на засіданнях секцій було розглянуто комплекс проблем, актуальних для подальшого розвитку всіх бібліотек, удосконалення форм і методів управління бібліотекою ВНЗ, обговорювались питання інформаційних пріоритетів у творенні читацького простору університетської бібліотеки.
   У рамках робочого часу конференції діяли презентаційні заходи видавництв-партнерів бібліотеки: ТОВ "Видавництво Ліра-К" (Київ), Видавничо-книготорговельна компанія "Кондор" (Київ), Видавництво "Магнолія 2006" (Львів), Видавництво "Новий світ - 2000" (Львів), Видавництво "Каравела" (Київ), Видавництво "ДАКОР" (Київ).
   Гості та учасники Конференції мали нагоду ознайомитись із діяльністю Наукової бібліотеки Франкового університету, з історією найстарішої університетської книгозбірні в Україні, оглянути відділи Бібліотеки та її підрозділи тощо.

   Перебіг конференції (світлини, доповіді).

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex