Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази данихЕлектроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo

Тернопільський національний економічний університет

Нарада директорів бібліотек ВНЗ Київської та Львівської зон
"Управління бібліотекою вищого навчального закладу в сучасних умовах"

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

    З 10 по 13 жовтня 2011 року у м. Тернополі на базі бібліотеки Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ) Науково-методичною бібліотечною комісією МОНмолодьспорту та Науковою бібліотекою ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка проведено спільну нараду директорів бібліотек ВНЗ III–IV рівнів акредитації Київської та Львівської зон "Управління бібліотекою вищого навчального закладу в сучасних умовах".
    Нарада проводилась згідно з Планом проведення науково-методичних конференцій та науково-практичних семінарів з проблем вищої освіти і науки МОНмолодьспорту України на 2011 рік.
    В роботі наради взяли участь понад 80 чоловік: керівники та провідні спеціалісти бібліотек вищих навчальних закладів з 18 міст зазначених регіонів України, представники видавництв, розповсюджувачі книг та періодичних видань, працівники бібліотек ВНЗ м. Тернополя.
    Відкрив нараду ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Юрій Сергій Ілліч.
    Учасники засідання з цікавістю заслухали доповіді: "Проблеми управління бібліотекою ВНЗ в сучасних умовах", "Синергетика інформаційної взаємодії як інструмент бібліотечного маркетингу", "Формування інформаційно-освітнього середовища як критерій ефективності управління бібліотекою педагогічного вищого навчального закладу", "Управління бібліотекою ВНЗ в ринкових умовах", "Актуальні питання підвищення кваліфікації працівників бібліотек ВНЗ", "Нові функції бібліотек в умовах переходу до інформаційного суспільства", "Створення та розвиток інституційного депозитарію Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя", "Актуальні питання діяльності Львівського методичного об'єднання сільськогосподарських бібліотек", "Роль бібліотек ВНЗ у підготовці спеціалістів туристичної галузі" та "СОФІЯ" - власна програма автоматизації бібліотеки: принципи створення та організація роботи".
    В ході роботи наради особлива увага приділялась питанням вдосконалення управління бібліотекою в сучасний період, наголошувалась роль маркетингу, інформаційних технологій та інновацій в управлінні бібліотекою. В центрі уваги присутніх були питання добору, розстановки, виховання кадрів та підвищення їх професійного рівня. Піднімались питання правового та інформаційного забезпечення управлінських функцій, їх технічного оснащення, йшлося про важливість обліку та контролю, підкреслювалась залежність ефективності діяльності бібліотеки від професіоналізму, поінформованості, творчого потенціалу та ділових якостей управлінського персоналу.
    Виступаючі розглядали особливості функціонування бібліотеки ВНЗ на сучасному етапі, взаємодії з громадськими організаціями ВНЗ, наголошувались проблеми, які суттєво гальмують розвиток бібліотек та вдосконалення їх діяльності по забезпеченню наукового та навчально-виховного процесів.
    Учасники наради ознайомились з роботою бібліотек: Національного економічного університету, Національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка і Національного технічного університету ім. І. Пулюя.
    Керівництво ТНЕУ забезпечило максимально комфортні умови роботи та відпочинку учасників наради, надало їм можливість ознайомитись з історичним та сучасним Тернополем, визначними місцями Тернопілля.

    Рішення, прийняті на підсумковому етапі засідання можна переглянути ТУТ.

 Світлини наради:

  1. Реєстрація учасників.
  2. Початок роботи.
  3. Презентації та доповіді.
  4. Обговорення доповідей, підведення підсумків наради.
  5. Знайомство з бібліотекою ТНЕУ.

Фото на згадку

Фото на згадку

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex