Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази данихЕлектроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni
Київський
національний університет імені Тараса Шевченка

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Наукова бібліотека імені М.Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Біббліотека ім.М.Максимовича, бібліотека СевНТУ
Бібліотека Севастопольського національного технічного університету


Севастопольський національний технічний університет

Міжнародна науково–практична конференція
"ДІЯЛЬНІСТЬ БІБЛІОТЕК ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У СВІТЛІ МОДЕРНІЗАЦІЇ ВИЩОЇ ОСВІТИ"

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

    19-21 травня 2009 року в м. Севастополі, згідно з планом заходів МОН України, на базі Севастопольського національного технічного університету науковою бібліотекою імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з бібліотекою Севастопольського національного технічного університету було проведено міжнародну науково-практичну конференцію "Діяльність бібліотек вищих навчальних закладів у світлі модернізації вищої освіти".
    В роботі конференції взяли участь понад 190 осіб - керівний склад та фахівці бібліотек ВНЗ ІІІ та ІV рівнів акредитації з різних регіонів України, представники провідних видавництв, установ, фірм та організацій України, Польщі, США, які співпрацюють з бібліотеками.
    Під час роботи конференції було заслухано понад 20 доповідей та виступів з актуальних питань: трансформації технологічної діяльності бібліотеки ВНЗ; шляхів впровадження нових інформаційних технологій; основних напрямів формування е-бібліотек та організації доступу до наукових е-ресурсів мережі інтернет; роль бібліотеки ВНЗ у вихованні духовності студентської молоді; інформаційної культури і професійна підготовки бібліотекарів в епоху інформаційного суспільства. Визвали значне зацікавлення презентаційні пропозиції українських і закордонних фірм щодо інновацій в технологічному обладнанні та вирішенні проблем використання сучасних наукових інформаційних ресурсів мережі інтернет. На останньому засіданні конференції бібліотекарями внз України було прийнято "Заяву про підтримку університетськими бібліотеками України Ініціативи Відкритого Доступу до Знань".
    Конференція пройшла на високому професійному рівні, висвітлила сучасні проблеми діяльності бібліотек, накреслила шляхи їх подальшого розвитку в інформаційному та бібліотечно-бібліографічному забезпечені навчального і наукового процесів ВНЗ України.

Перебіг конференції.

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex