Київський національний університет імені Тараса Шевченка ρадіоφізичний φакультет

Цимбаревич В’ячеслав Іванович

1931-2006 рp., головний інженер кріогенного комплексу

Після демобілізації в 1955 р. вступив на роботу на кафедру квантової радіофізики радіофізичного факультету університету Київського државного університету імені Т.Г.Шевченка, який закінчив без відриву від виробництва в 1970 р.

Працював склодувом, фізиком-механіком, інженером, старшим інженером, завідувачем лабораторії та головним інженером кріогенного корпусу. За час роботи в університеті був відповідальним виконавцем науково-дослідних робіт та госпдоговірних тем.

Головним напрямом діяльності було забезпечення навчального процесу та виконання науково-дослідних робіт. З цією метою постійно брав участь у вдосконаленні матеріально-технічної бази, проектуванні, будівництві та вводі в експлуатацію кріогенного комплексу.

Брав активну участь у суспільному житті університету. Більше 15 років обирався членом профспілкового комітету університету, був відповідальним за організацію відпочинку студентів, співробітників та викладачів університету в спортивно-оздоровчих базах „Мрія” Обухівського району Київської області та „Чайка” у Криму.

В процесі роботи ним отримано численні авторські свідоцтва на винаходи, надруковано понад 10 наукових праць. Серед них:В процесі роботи ним отримано численні авторські свідоцтва на винаходи, надруковано понад 10 наукових праць. Серед них:

В процесі роботи ним отримано численні авторські свідоцтва на винаходи, надруковано понад 10 наукових праць. Серед них:

  1. Кучеренко Е.Т., Коржавый А.П., Цымбаревич В.И. Устройство для получения защитных покрытий холодных катодов гелий-неонових лазеров// авторское свидетельство СССР № 1738014 от 17.04.1990 г
  2. Кучеренко Е.Т., Коржавый А.П., Цымбаревич В.И. Способ и устройство для получения пленок// авторское свидетельство СССР №1750270 от 22.03.1992 г.
  3. Кучеренко Є.Т., Цимбаревич В.І. Магнетронний розпилюючий пристрій// Патент України № 5226 від 28.12.1994 р.
  4. Рубан В.О., Цимбаревич В.І. Деякі особливості вирощування і обробки залізо-ітриєвого гранату// Вісник Київського університету, сер. Фізика, 1971, № 12, с.110-116
  5. Рубан В.А., Цимбаревич В.И. Программное питание электропечей для выращивания железо-иттриевого граната// Москва, ЦНИИ „Электроника”, 1970, № 9 (25)
© 2007, Радіофізичний факультет Автори