Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Увага! Відтепер можна отримати пластиковий читацький квиток також за адресою:
проспект академіка Глушкова 2, кім. 217.

Подробиці читайте тут.
Список містить (0 документів)
Ваше замовлення (0 книжок)
Перегляд стану та історії замовлень
Допомога

Назад Новий пошук

Опис документа:

Автор: Остролуцька Л., Шулікін Д.
Назва: Київський консенсус - "Відбудуємо краще, аніж було"
Рік:
Сторінок: С. 4-5
Тип документу: Стаття
Головний документ: Світ
Анотація:   «Київський консенсус» задля економічного відродження України. «Економічне відродження України» — так називався Міжнародний форум, який було проведено 20–21 листопада в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Форум став логічним продовженням обговорення важливих аспектів відродження нашої держави на майданчиках Європарламенту та Організації Об’єднаних Націй у жовтні-листопаді цього року за ініціативи Української Ради Миру. Організатори форуму — Українська Рада Миру, КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Інститут економіки та прогнозування НАН України, Український союз промисловців і підприємців, Українська асоціація зовнішньої політики, Всеукраїнська інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Ukraine, МГО «Рада з екологічної безпеки» та ще майже десяток співорганізаторів, серед яких Міністерство економіки та Міністерство освіти і науки України — поставили за мету обговорити перспективи та напрями повоєнного економічного відродження України. Роль університету у підготовці професійних кадрів для такої економіки дуже важлива. Як засвідчує недавній глобальний індекс інновацій, Україна попри важкі часи не втратила свій освітньо-інтелектуальний рівень. Однією з сильних сторін університетів є їхня орієнтація на сучасні інформацій&ні цифрові технології.
   У КНЕУ також проводили дослідження щодо оцінки науково-освітнього потенціалу країни. І за багатьма показниками, стверджує професор Лук’яненко, Україна має достойний вигляд. Українські університети як суб’єкти глобальної іннова&ційної екосистеми вирізняє інноваційність мислення і компетентність, значна кількість співробітників вишів здійснює наукові дослідження, для університетів характерна мультидисциплінарність та досвід управління інтелектуальною власністю.
   «Немає пот&реби доводити, що в сучасній інтелектуальній інноваційній економіці університет займає унікальне місце», — зазначив Дмитро Лук’яненко. В університетах концентруються таланти, забезпечується фундаментальна стійкість знань, а найголовніше — тут створю&ється середовище: викладачі — дослідники — студенти, в якому генеруються ідеї для розв’язання глобальних проблем. Це одна з місій університету.



Пошук: заповніть хоча б одне з полів


Шукати серед складових частин документу "Світ"
Розділ:
Назва:
Будь ласка, пишіть 2-3 слова з назви БЕЗ ЗАКІНЧЕНЬ!
Так імовірніше знайти потрібний документ!
слова не коротші ніж 3 символів, розділені пробілами
Автор:
Будь ласка, пишіть прізвище автора без ініціалів!
не коротше ніж 2 символи
є повний текст
Рік видання:
Видавництво:
з     по  
Види документів:
 Книга  Брошура  Конволют (штучно створена збірка)  Рідкісне видання
 Автореферат  Дисертація
 Журнал  Газета
 Стаття  Складова частина документа
Новий тематичний пошук
       
      
        
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex