Перспективи інтеграції академічної та університетської науки в
сучасних умовах висвітлив завідувач кафедри фізичної хімії Київського національного університету імені Тараса Шевченка член-кореспондент НАН Ігор Фрицький. Особливу увагу у виступі було приділено відділенню цільової підготовки Київського національного університету імені Тараса Шевченка при НАН. На думку Ігоря Фрицького, варто подумати про розширення видів діяльності. Наприклад, доцільно було б організовувати доповіді провідних учених НАН щодо найбільш перспективних напрямів досліджень, які проводяться в їхніх інститутах, організовувати наукові семінари з широким залученням студентів, а для студентів молодших курсів варто було б організувати ознайомчу практику в інститутах Академії. На думку Ярослава Яцкова, потрібно більше працювати й з іноземними членами Академії. «Можливо, варто надати цим членам
окремі кабінети, де вони б розповідали про свою роботу і залучали
науковців до співпраці», — зазначив доповідач.
З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека читачів не обслуговує.
Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин