У ролі актора старшого покоління в "Комедіантах" - Богдан Бенюк.Коли понад рік точиться повномасштабна війна, а бойові дії й тимчасово окуповані російським нападником українські території - це реальність у країні понад дев’ять років, то люди творчих мирних професій публічно рефлектують про своє бачення і ставлення до всіх трагічних і героїчних подій. У київському Театрі на Подолі показали прем’єру вистави «Комедіанти», щоб через сценічні образи трохи розповісти про себе: тих, хто лишається в тилу й чиїблизькі опиняються на передовій. Версія п’єси відомого грузинського режисера Автанділа Варсімашвілі адаптована до наших реалій, у яких хтось воює, інший про це інформує, а більшість акторів продовжує служіння. І це слово - ні блюзнірство, ні кон’юнктура,бо акторську гру довгий час було прийнято називати саме служінням Театру. Ідея постановки версії Автанділа Варсімашвілі з’явилася в народного артиста Богдана Бенюка, який у листопаді минулого року очолив київський Театр на Подолі. Відомий актор театру ікіно зіграв головного героя постановки - Михайла, який іронічно-ностальгійно згадує, які черги стояли за квитками на його вистави, провідного артиста українського театру.