Тетяна Татарчук, доцентка кафедри хімії факультету природничих наук та директорка Навчально-наукового центру хімічного матеріалознавства та нанотехнологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, стала однією із переможниць конкурсу, оголошеного Національним науковим центром (Narodowe Centrum Nauki, NCN, Республіка Польща). Вона виграла грант в межах спеціальної програми NCN, адресованої українським науковцям. Відповідно до гранту вже з серпня місяця доцентка Тетяна Татарчук матиме можливість проводити наукові дослідження на базі Ягеллонського університету (м. Краків, Республіка Польща). Загалом до участі в конкурсі було подано 213 заявок, з яких 51 заявка отримала фінансування.