Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Увага! Відтепер можна отримати пластиковий читацький квиток також за адресою:
проспект академіка Глушкова 2, кім. 217.

Подробиці читайте тут.
Список містить (0 документів)
Ваше замовлення (0 книжок)
Перегляд стану та історії замовлень
Допомога

Назад Новий пошук

Опис документа:

Автор: Козиряцька С.А.
Назва: Релігійна журналістика в інформаційному полі сучасного суспільства
Видавництво: Інститут журналістики
Рік:
Сторінок: С. 66-69
Тип документу: Стаття
Головний документ: Київський Наукові записки Інституту журналістики: щоквартальний науковий збірник / Київський, університет імені національний. Т. 67, квітень – червень. - Київ: Інститут журналістики, 2017
Анотація:   Рецензія на підручник Бойко А. А. "Релігійна журналістика". Київ :Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет", 2016. 307 с.
   Проаналізовано навчальне видання "Релігійна журналістика", підготовлене д. філол. н., проф. Київського національного університету імені Тараса Шевченка А. А. Бойко. Виокремлено важливі аспекти релігійної журналістики, що їх розкриває логічно вмотивований навчальний матеріал підручника та які засвідчують необхідність спеціалізації майбутніх журналістів на релігійній тематиці, зокрема такі: міфологічний дискурс у суспільно-масових і конфесійних ЗМІ, а відтак - можливість маніпуляцій і формування стереотипів; використання мови ворожнечі у матеріалах названих видань; взаємопроникнення релігії і політики та, як наслідок, порушення журналістських стандартів редакційними колективами церковних і релігійних ЗМІ; конфлікти і скандали в релігійній сфері, релігійні свята як єдині інформаційні приводи до появи того чи того матеріалу тощо. Відзначено обраний автором підручника дедуктивний підхід до подачі навчального матеріалу: від загальної характеристики суспільно-політичних (суспільно-масових) ЗМІ, які висвітлюють релігійну інформацію через аналіз ролі релігії та церкви в медійній картині світу до роботи конфесійних ЗМІ Укра&їни. Наголошено на можливості альтернативного сприйняття інформації студентами завдяки введенню до навчального видання підрозділу, який стосується атеїстичної тематики в українських медіа та включає як ретроспективний аналіз, так і аналіз сучасного і&нформаційного середовища з цього питання (традиційні медіа, інтернет). Акцентовано на важливості включення автором до навчального видання матеріалу, що є узагальненням досвіду країн Західної та Східної Європи, США з погляду організаційно-правових і т&ематичних аспектів роботи релігійних медіа, а такожавторських зауваг щодо діапазону жанрів, прийнятних для релігійної журналістики.


З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека
читачів не обслуговує.



Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex