У статті визначено статус складного слова у словотвірній системі сучасної української мови. Розглянуто продукування складносуфіксальних інноваційних прикметників без інтерфікса. З"ясовані основні моделі їхнього творення з огляду на мотивувальну базу й словотвірні засоби, визначені найпродуктивніші форманти, що супроводжують композицію основ, указано на особливості сполучуваності препозиційних і постпозиційних елементів.
В статье определен статус сложного слова в словообразовательной системе современного украинского языка. Рассмотрено образование сложносуффиксальных инновационных прилагательных без интерфикса. Выявлены основные модели их образования с учетом мотивирующей базы и словообразовательных средств, определены самые продуктивные форманты, сопровождающие композицию основ, указано на особенности сочетаемости препозиционных и постпозиционных элементов.
У статті досліджено словотвірне гніздо англійської мови з основою "glam", яке складається з вісімнадцяти лексем. У результаті дослідження встановено основні способи словотворення, характерні для даної словотвірної групи, розглянуто семантичні зв"язки між спільнокореневими лексемами, визначено основний смисловий компонент семантики лексеми glamour, з"ясовано семантичний обсяг та словотвірний п&отенціал лексеми glamour та її дериватів в англійській мові.
З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека читачів не обслуговує.
Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин