Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Увага! Відтепер можна отримати пластиковий читацький квиток також за адресою:
проспект академіка Глушкова 2, кім. 217.

Подробиці читайте тут.
Список містить (0 документів)
Ваше замовлення (0 книжок)
Перегляд стану та історії замовлень
Допомога

Назад Новий пошук

Опис документа:

Автор: Мельник О.В.
Назва: Дослідження технічних недоліків радянської бронетехніки в сучасній історіографії Другої Світової війни і причини поразок Червоної Армії 1941-1942 рр.
Видавництво: Екологія
Рік:
Сторінок: С. 94-100
Тип документу: Стаття
Головний документ: Інтелігенція і влада
Анотація:   В роботі аналізується стан історичних досліджень щодо тех- нічних недоліків радянської броньованої техніки. А також того, як ці недоліки частково сприяли поразкам Червоної Армії в боях 1941-1942 рр. Автор досліджує вплив науково-технічного фактора, техноло- гічної відсталості радянської технічної школи від провідних країн світу. Також автор проводить аналіз впливу ідеологічної машини СРСР на наукові дослідження, аналізує вплив репресивної системи та ідеологічного диктату на розвиток науково-технічної думки. В роботі на прикладі недоліків радянської бронетехніки також наводяться песпективні напрямки для подальшого дослідження взаємовпливу радянської технічної школи та радянської системи під час Другої світової війни, а також тенденції подальшого роз- витку радянського військово-промислового комплексу, виходячи з його стратегічних недоліків.
   В работе анализируется состояние исторических исследований о технических недостатках советской бронированной техники. А также того, как эти недостатки частично способствовали пора- жениям Красной Армии в боях 1941-1942 гг. Автор исследует влияние научно-технического фактора, техно- логической отсталости советской технической школы от ведущих стран мира. Также автор проводит анализ влияния идеологической машины& СССР на научные исследования, анализирует влияние ре- прессивной системы и идеологического диктата на развитие науч- но-технической мысли. В работе на примере недостатков советской бронетехники также предложены необходимые направления для дальнейшег&о исследо- вания взаимовлияния советской технической школы и советской системы во время Второй мировой войны, а также дальнейшей судьбы советского военно-промышленного комплекса, исходя из его стратегических недостатков.Пошук: заповніть хоча б одне з полів


Шукати серед складових частин документу "Інтелігенція і влада"
Розділ:
Назва:
Будь ласка, пишіть 2-3 слова з назви БЕЗ ЗАКІНЧЕНЬ!
Так імовірніше знайти потрібний документ!
слова не коротші ніж 3 символів, розділені пробілами
Автор:
Будь ласка, пишіть прізвище автора без ініціалів!
не коротше ніж 2 символи
є повний текст
Рік видання:
Видавництво:
з     по  
Види документів:
 Книга  Брошура  Конволют (штучно створена збірка)  Рідкісне видання
 Автореферат  Дисертація
 Журнал  Газета
 Стаття  Складова частина документа
Новий тематичний пошук
       
      
        
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex