Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Увага! Відтепер можна отримати пластиковий читацький квиток також за адресою:
проспект академіка Глушкова 2, кім. 217.

Подробиці читайте тут.
Список містить (0 документів)
Ваше замовлення (0 книжок)
Перегляд стану та історії замовлень
Допомога

Назад Новий пошук

Опис документа:

Автор: Rollis I., Ozolina Z.
Назва: Europeanization of Ukraine"s Executive Power (Lessons of The Central And Eastern Europe"s Eu Member States)
Видавництво: Інститут міжнародних відносин
Рік:
Сторінок: С. 15-27
Тип документу: Стаття
Головний документ: Актуальні проблеми міжнародних відносин
Анотація:   The article addresses main OECD SIGMA recommendations regarding national European Union (EU) policy co-ordination in Ukraine and provides relevant lessons from Latvia and other EU Central and Eastern Europe (CEE) Member States in addressing similar challenges from the EU pre-accession and post-accession experience. Efficiency of a national policy co-ordination is one of the core determinants to succeed europeanization of a national core executive power and further integration with the EU. The OECD SIGMA Baseline Measurement Assessment Report on Principles of Public Administration in Ukraine published in June 2018 reveals important concerns in steering and co-ordination of some reform initiatives, overlapping competences of public bodies in co-ordinating policy planning and implementation monitoring of the Government"s performance in public sector reforms. Effective implementation of national reforms is vital also in the terms of implementation of the Ukraine-EU Association Agreement (AA) that enteredinto force on September 1, 2017 and requires a high level of coordination in the Ukrainian government. Relevant national EU policy co-ordination experience of the EU CEE Member States is revisited as a possible lesson for Ukraine in implementation of& essential structural reforms on the national level.
  
  
   У статті розглядаються основні рекомендації ОЕСР SIGMA щодо координації національної політики Європейського Союзу (ЄС) в Україні та робляться відповідні уроки на досвіді Латвії та інших держав&-членів ЄС у країнах Центральної та Східної Європи (ЦСЄ) для вирішення подібних завдань перед вступом та після вступу до ЄС. Ефективність координації національної політики є однією з основних детермінант успіху європеїзації національної виконавчої вл&ади та подальшої інтеграції з ЄС. Оцінка ОЕСР SIGMA, опублікована у звіті про оцінку базових вимірів принципів державного управління в Україні у червні 2018 року, виявляє важливі питання щодо управління та координації деяких ініціатив з реформування &компетенції державних органів у координації планування політики та моніторингу впровадження результатів діяльності уряду щодо реформування державної служби. Ефективна координація політики досягається за умов політичної підтримки на постійній основі. &Призначений Координаційний орган повинен мати високі повноваження для спільного вирішення міністерствами і навіть міністрами ключових питань. Вивчення та творча імплементація досвіду країн-членів Центральної та Східної Європи ЄС може полегшити процес& національних реформ в Україні та впровадження Угоди про Асоціацію. Україні потрібно проводити систематичну роботу над втіленням в практику програми інтеграції до ЄС, що допоможе країні досягти європейського рівня та тісно взаємодіяти з країнами-член&ами ЄС. Важливо також організувати регулярні тематичні сесії уряду щодо процесу інтеграції в ЄС, посилити роль законодавчого процесу для розвитку проєвропейського політичного середовища та його взаємодії з суспільством. Ефективне впровадження націона&льних реформ є життєве важливим і в умовах реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, яка набула чинності 1 вересня 2017 року і вимагає високого рівня координації в українському уряді. Аналізується відповідний національний до&свід координації політики ЄС в Латвії та інших країнах-членах ЦСЄ, оскільки отримані уроки в координації впровадження структурних реформ на національному рівні важливі для України. Розглядаються варіанти створення рекомендації щодо планування та моні&торингу допомоги ЄС для кращої підтримки адміністративних реформ на наступних етапах процесу інтеграції до ЄС.
  
   В статье рассматриваются основные рекомендации ОЭСР SIGMA по координации национальной политики Европейского Союза (ЕС) в Украине и приво&дятся соответствующие уроки Латвии и других стран-членов ЕС в Центральной и Восточной Европе (ЦВЕ) в решении аналогичных проблем до и после вступления в ЕС. Эффективность координации национальной политики является одним из ключевых факторов успеха ев&



Пошук: заповніть хоча б одне з полів


Шукати серед складових частин документу "Актуальні проблеми міжнародних відносин"
Розділ:
Назва:
Будь ласка, пишіть 2-3 слова з назви БЕЗ ЗАКІНЧЕНЬ!
Так імовірніше знайти потрібний документ!
слова не коротші ніж 3 символів, розділені пробілами
Автор:
Будь ласка, пишіть прізвище автора без ініціалів!
не коротше ніж 2 символи
є повний текст
Рік видання:
Видавництво:
з     по  
Види документів:
 Книга  Брошура  Конволют (штучно створена збірка)  Рідкісне видання
 Автореферат  Дисертація
 Журнал  Газета
 Стаття  Складова частина документа
Новий тематичний пошук
       
      
        
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex