Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Увага! Відтепер можна отримати пластиковий читацький квиток також за адресою:
проспект академіка Глушкова 2, кім. 217.

Подробиці читайте тут.
Список містить (0 документів)
Ваше замовлення (0 книжок)
Перегляд стану та історії замовлень
Допомога

Назад Новий пошук

Опис документа:

Назва: 2019 рік: запам"ятаємо його таким
Видавництво: Київський університет
Рік:
Сторінок: С. 6
Тип документу: Стаття
Головний документ: Київський університет
Анотація:   " За неповні півтора року Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУExpo перетворився на популярний освітньо-мистецький фестиваль - довгоочікуваний і багатолюдний. Сюди приходять як на свято - і отримують його сповна! У цьому барвистому багатоголосному мурашнику сьогодні можна знайти все - від інформації про освітні перспективи до карколомних і несподіваних експериментів.
   Загальноуніверситетський день відкритих дверей KНУExpo задумувався як масштабна освітня виставка. Уперше в історії КНУ представники всіх факультетів та інститутів зібралися під одним дахом 14 квітня 2018 року. Зацікавленість гостей заходу була такою високою, що адміністрація Університету прийняла рішення перетворити фестиваль для абітурієнтів на щорічну подію.
   " Із публічною доповіддю перед науковцями й студентами КНУ імені Тараса Шевченка виступив Нобелівський лауреат у галузі фізики 2015 року Кадзіта Такаакі.
   Лауреат премії за відкриття нейтринних осциляцій презентував результати своїх наукових досліджень студентам, науковцям і всім гостям заходу, які вщент заповнили найбільшу в корпусі аудиторію імені Михайла Максимовича. Слухали навіть на сходинках і в проходах. Символічно, що у цій колись Великій фізичній аудиторії прозвучала лекція Нобелівського лауреата з фізик&и про основні поняття фізичної природи нейтрино, детектор нейтрино Каміоканде, про етапи опрацювання наукового матеріалу на шляху до відкриття елементарних нейтральних частинок нейтрино. Кадзіта Такаакі оприлюднив свої дані щодо взаємодії цих частино&к із матеріальним світом.
   " Навесні 2019 року розпочав свою роботу проект "Language Exchange Club" кафедри мовної підготовки ННЦ "Інститут біології та медицини". Ідея створення розмовного клубу виникла в процесі викладання української мови іноземним& студентам, які навчаються за освітньою програмою "Медицина". Ініціативу кафедри мовної підготовки активно підтримало керівництво Інституту. Практичні заняття з української мови засвідчили, що студенти мають труднощі з опануванням мови, оскільки не м&ожуть знайти цілісного українськомовного середовища поза межами Університету.
   Тож "Language Exchange Club" створено насамперед як додаткове українськомовне середовище для студентів-іноземців (з Ірану, Індії, Туреччини, Нігерії тощо), у якому вони мо&жуть практикувати свої мовленнєві навички з носіями української мови.
   " Ще за життя академіка Миколи Находкіна його вихованці створили про нього біографічний фільм, але Микола Григорович був категорично проти демонстрації картини на широкий загал. "&Зробимо це потім", - говорив він. Тепер це "потім", на жаль, настало.
   Для презентації фільму про великого сподвижника української науки у день його народження на факультеті радіофізики, електроніки та комп"ютерних систем зібралися його колеги, учні,& науковці, студенти і співробітники.
   Академік НАН України, лауреат двох Державних премій, він читав лекції радіофізикам від дня заснування факультету й до свого останнього 93-го літа минулого року. Свого часу 26 років очолював кафедру, 19 - факульте&т.
   - Микола Находкін - людина-епоха, науковець, для якого не існувало авторитетів, - відзначив ініціатор і продюсер фільму Борис Романюк (Інститут фізики напівпровідників). - Аби донести дух величної людини до молодого покоління, ми й зробили цей фі&льм.
   " 50 років тому вони стали першими іноземцями-студентами щойно створеного факультету кібернетики нашого Університету. Тоді група з 42-х громадян Німецької Демократичної Республіки розпочала своє навчання на кафедрі економічної кібернетики. Сьог&одні 17 із них приїхали на зустріч зі своєю alma mater.
   "Бути випускниками КНУ для нас - велика гордість, - відзначають випускники. - Здобута в Києві освіта дозволила нам за часів існування НДР, а також після об"єднання Німеччини виконувати цікаві і& відповідальні завдання на підприємствах та в установах. Багато хто з нас мав змогу вже на початку професійної діяльності успішно працювати в сфері розвитку та реалізації математичних методів у народному господарстві, відповідно використовуючи знання&



Пошук: заповніть хоча б одне з полів


Шукати серед складових частин документу "Київський університет"
Розділ:
Назва:
Будь ласка, пишіть 2-3 слова з назви БЕЗ ЗАКІНЧЕНЬ!
Так імовірніше знайти потрібний документ!
слова не коротші ніж 3 символів, розділені пробілами
Автор:
Будь ласка, пишіть прізвище автора без ініціалів!
не коротше ніж 2 символи
є повний текст
Рік видання:
Видавництво:
з     по  
Види документів:
 Книга  Брошура  Конволют (штучно створена збірка)  Рідкісне видання
 Автореферат  Дисертація
 Журнал  Газета
 Стаття  Складова частина документа
Новий тематичний пошук
       
      
        
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex