"У нашій країні панує Держава Абсурду, з її тотальним і щоденним знущанням над людьми. Із втратами не лише емоційними - з економічними так само, для кожної людини і для кожної родини. В масштабах країни йдеться про десятки мільярдів збитків - хоч у людино-годинах, хоч у грошах їх вимірюй. Держава Абсурду десятиліттями привчила нас не сприймати її абсурдність як аномалію. Мовляв, це норма, як інакше? Я стверджую: інакше - можна. Без знущань над десятками мільйонів людей - можна і треба! А змінити Державу Абсурду на користь людини можна швидко. В епоху діджиталізації змінити можна впродовж року - 2020-го року. Я в тому впевнений".