Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Увага! Відтепер можна отримати пластиковий читацький квиток також за адресою:
проспект академіка Глушкова 2, кім. 217.

Подробиці читайте тут.
Список містить (0 документів)
Ваше замовлення (0 книжок)
Перегляд стану та історії замовлень
Допомога

Назад Новий пошук

Опис документа:

Назва: #КНУ дайджест подій
Видавництво: Київський університет
Рік:
Сторінок: С. 2, 3
Тип документу: Стаття
Головний документ: Київський університет
Анотація:   КНУ - єдиний серед українських закладів вищої освіти одночасно потрапив до двох нових предметних рейтингів університетів за версією журналу Times Higher Education (THE). зокрема, КНУ зайняв відповідні позиції в галузі "Природничі науки" та в галузі "Фізичні науки". - C. 2.
   КНУ покращив свої позиції у світовому рейтингу Best Global Universities Rankings 2020 від рейтингового агентства U.S. News and World Report. Цьогоріч наш Університет піднявся на три позиції і посідає 1020 місце серед 1500 університетів з 81 країни світу. - C. 2.
   25 листопада - проректор Петро Бех отримав високу нагороду Французької республіки - звання офіцера Ордену Академічних пальм, що присуджується за заслуги в освіті та науці. Нагороду вручив Посол Республіки Франція в Україніпан Етьєн де Понсен в резиденції Посла Франції в Україні. - C. 2.
   22 листопада - у холі Головного навчального корпусу - акція "Запали свічку пам"яті" до Дня пам"яті жертв голодоморів. - C. 2.
   21 листопада - в ІМВ у рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції "Діджиталізація сучасної системи міжнародних економічних відносин" відкрили Центр досконалості Жана Моне за участі віцепрем"єра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби. - C. 2.
   15-16 &листопада - КНУ взяв участь у тридцять четвертій міжнародній спеціалізованій виставці "Освіта та кар"єра - День студента 2019". Під час урочистої церемонії відкриття КНУ нагороджено Гран-прі у номінації "Інтеграція вітчизняної науки у міжнародний про&стір" та присвоєно Почесне звання "Лідер вищої освіти України". - C. 2.
   15 листопада - зустріч ректора Леоніда Губерського з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном у Головному корпусі. - C. 2.
   12-15 листопада - Вось&мий з"їзд Українського біофізичного товариства на базі Інституту післядипломної освіти. Із вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор Віктор Мартинюк. - C. 2.
  
   6 листопада - урочистості з нагоди 90-річчя Дмитра Павличка в Інститу&ті філології. - С. 3.
   5 листопада - ювілейна XXV міжнародна конференція "Мова. Суспільство. Журналістика" в Інституті журналістики. - С. 3.
   30 жовтня - ректор Леонід Губерський прийняв Посла Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Йоганнес&а Гроенвальда. У зустрічі взяли участь Перший секретар Посольства ПАР в Україні пані Номонді Мджолі, проректор КНУ Петро Бех, радник з питань економіки та туризму Олександр Охріменко, начальник відділу міжнародного співробітництва КНУ Андрій Кравченк&о. - С. 3.
  
   28 жовтня - зустріч ректора Леоніда Губерського з Послом Литовської Республіки Марісом Януконісом. Посла супроводжувала аташе з питань культури Іна Кнюрєнє. У розмові взяли участь проректор КНУ Петро Бех, начальник відділу міжнародного &співробітництва Андрій Кравченко. - С. 3.
  
   25 жовтня - Перший Всеукраїнський з"їзд вчителів географії на базі КНУ. На відкритті з"їзду виступив ректор КНУ Леонід Губерський. - С. 3.
  
   24 жовтня - міжнародна наукова конференція "Конфліктизація куль&турно-історичного простору українства як об"єкт українознавчих досліджень", організована Центром українознавства філософського факультету КНУ, Національною асоціацією адвокатів України та Центром досліджень адвокатури і права. - С. 3.
  
   22-24 жовтня& - КНУ взяв участь у XI міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті" і отримав почесне звання "Лідер інновацій в освіті України". - С. 3.
  
   22 жовтня - відкриття ІІІ міжнародної спільної конференції Інститутів Конфуція у залі засідань Вченої &університету за участі ректора Леоніда Губерського і проректора Петра Беха. - С. 3.
  
  Пошук: заповніть хоча б одне з полів


Шукати серед складових частин документу "Київський університет"
Розділ:
Назва:
Будь ласка, пишіть 2-3 слова з назви БЕЗ ЗАКІНЧЕНЬ!
Так імовірніше знайти потрібний документ!
слова не коротші ніж 3 символів, розділені пробілами
Автор:
Будь ласка, пишіть прізвище автора без ініціалів!
не коротше ніж 2 символи
є повний текст
Рік видання:
Видавництво:
з     по  
Види документів:
 Книга  Брошура  Конволют (штучно створена збірка)  Рідкісне видання
 Автореферат  Дисертація
 Журнал  Газета
 Стаття  Складова частина документа
Новий тематичний пошук
       
      
        
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,