В Студмістечкі пройшла благодійна ярмарка. ЇЇ організовала дирекція Студмістечка, представники первиної профспілкової організації КНУ імені Тараса Шевченка. Студенти долучилися до виготовлення вишуканих гастрономічних і кулінарних дивовиж, брали участь у різноманітних конкурсах й вікторинах.
З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека читачів не обслуговує.
Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин