Опис документа:
| |
Автор: | Боднарчук С.В., Кулик О.М. |
Назва: | Модифікований метод Ейлера для слабкої апроксимації стохастичних диференціальних рівнянь, керованих процесом Вінера |
Видавництво: | Київський університет |
Рік: | 2018 |
Сторінок: | С. 51-62 |
Тип документу: |
Стаття |
Головний документ: |
Теорія ймовірностей та математична статистика |
Анотація: | Weak approximation scheme of solutions of stochastic differential equations driven by Wiener processes is considered. |
З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека читачів не обслуговує.
|
|
|
Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин
|
|