"Незабаром відбудеться перший випуск молодих офіцерів морської піхоти. Під час навчання у виші кожен з них має наїздити на бронетранспортері майже 100 км, здійснити близько 30 стрибків із парашутом. А в перспективі курсантів цього факультету навчатимуть виконувати й спеціальні водолазні завдання. Вперше за часи незалежності України у Військовій академії в Одесі ведеться підготовка майбутніх офіцерів - командирів морської піхоти, які опановують нову спеціалізацію «Управління діями підрозділів морськоїпіхоти». Незабаром відбудеться перший випуск молодих офіцерів й 11 лейтенантів очолять бойові підрозділи національного флоту".