"Режисер Тарас Томенко, випускник філологічного факультету КНУ, восени 2017 року завершив роботу над документальним фільмом про будинок «Слово». Кінострічку презентували в 16 обласних центрах України та в кількох київських кінотеатрах. Студентська спільнота разом із керівництвом Університету на запрошення Тараса Томенка відвідала один із показів фільму в кінотеатрі «Київ», а також поспілкувалася з режисером під час майстер-класу в Інституті філології".
З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека читачів не обслуговує.
Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин