"...Типова, на жаль, ситуація: у квартирі холодно, "гарячу" воду треба спускати хвилин п"ятнадцять, поки "потеплішає". "Київенерго" подає воду й тепло лише "до стінки", а керуюча компанія (тобто ЖЕК) говорить, що циркуляційний насос украли, а без нього нічого зробити не можуть...Чому бурхлива діяльність уряду й парламенту із законоупорядкування сфери ЖКГ не тільки не сприяє вирішенню комунальних проблем українців, а навпаки, збільшила їх, зробивши громадян ще більш безпорадними перед обленерго, облгазами, водоканалами, теплокомуненерго та іншими природними і неприродними місцевими, регіональними й "усеукраїнськими" монополіями? І це при тому, що за останні три роки прийняли низку законів, які сукупно означають (начебто!) докорінну реформу в житлово-комунальній сфері. Це закони "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення розрахунків за енергоносії" (№1198, 2014 р.), "Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку" (№417, 2015 р.), "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" (№2119, 2017 р.) і, нарешті, нова редакція Закону "Про житлово-комунальні послуги" (№2189, 2017 р.)".
З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека читачів не обслуговує.
Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин