У статті розкриваються взаємини Б. Грінченка з Х. Алчевською в кінці ХІХ – на початку ХХ ст., коли обоє активно працювали на ниві народної освіти, зокрема в школі с. Олексіївки Катеринославської губернії. Показано, що різниця світоглядних засад і національних переконань не дозволили педагогам стати однодумцями в меті народної освіти і зумовили напружені стосунки між ними. Взаємини з Х. Алчевською – цінне джерело для розуміння громадсько-педагогічних поглядів Б. Грінченка.
З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека читачів не обслуговує.
Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин