"Пам"ятаєте, панове?Третя ніч. Уся нечисть товчеться, як навіжена. Панночка в нестямній люті наказує: "Приведіть Вія!" Його приводять, піднімають повіки… і: "Ось він!" Хоми — немає! А тепер уявіть собі, що завжди була, є і після нас буде людина, яка міжтим, коли привели Вія, і тим, як йому підняли повіки, може змусити заспівати півня. І Хома — вже є! Ця людина — Гоголь! І не усміхайтеся: мовляв, авторові в голову надув "вітер з берегів Каспійського моря". Ми дізнаємося завтра, що, коли в Кибинцях, колишньому маєтку Д.Трощинського, тягли оптоволоконний кабель, у розваленій стіні знайшли невідомі списки Гоголя. А там… Півень співає! Ба! Старий Тарас упився до нестями на весіллі Андрія, пріє й утирає щасливі батьківські сльози. У Вакули й Оксани народився син, а тішить його Солоха. Тихше, панове… Цей світ іще досі крутиться на кінчику пера Миколи Васильовича."
З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека читачів не обслуговує.
Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин