Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Увага! Відтепер можна отримати пластиковий читацький квиток також за адресою:
проспект академіка Глушкова 2, кім. 217.

Подробиці читайте тут.
Список містить (0 документів)
Ваше замовлення (0 книжок)
Перегляд стану та історії замовлень
Допомога

Назад Новий пошук

Опис документа:

Автор: Zernetsky P.
Назва: The pandiscourse of the Internet
Рік:
Сторінок: P. 32-34
Тип документу: Стаття
Головний документ: Магістеріум
Анотація:   Quantitatively and qualitatively new phenomenon of global integrative mental speech activity of the participants of all the discourses in the Internet that is provided by them and is implemented by them can be analyzed as the pandiscourse of the Internet.
   Глобальне інтернет-середовище розвивається «зі швидкістю думки» та надає інтернет-спільноті нові можливості спілкування. Зважаючи на те, що кількість інтернет-користувачів у світовій мережі постійно збільшується, можна стверджувати, що людство в цілому все більше занурюється в інформаційно-комунікаційні глибини. Однак зростання Інтернету та його глобальна роль визначається не лише механічним збільшенням його хард- та софтвера та кількістю користувачів. Спостерігається якісно та кількісно нове явище глобальної всеосяжної мовленнєво-мисленнєвої діяльності учасників дискурсу Інтернету, що забезпечують його та ним користуються, яке можна назвати глобальним пандискурсом. Саме тому, що Інтернет не лише розвивається «зі швидкістю думки» та передає думки зелектронною швидкістю, він наповнюється мовленнєво-мисленнєвим змістом зі швидкістю думки його учасників та зростає в досі невідоме в історії людства явище природно-штучного супермозку, що активно функціонує, у сукупну глобальну мовленнєво-мисленнєву &діяльність його учасників зі створення гіпертексту, яку можна в цілому описати поняттям «пандискурс Інтернету». Головною особливістю пандискурсу Інтернету є його самовідтворення як відкритої системи внаслідок ініціальної та підтримувальної активності& її елементів – від аутентичних, притаманних власне Інтернету (учасників соціальних мереж, блогерів, юзерів чатів тощо), до комунікативнотрадиційних, модифікованих тією чи іншою мірою особливостями Інтернету (електронні варіанти
   преси з майданчиками& для відгуків, розміщення політичних документів та jпитувань редакції щодо них, інтернет-публікації парламентських дебатів з елементами редагування тощо). Висока активність мовленнєво-мисленнєвої діяльності учасників пандискурсу Інтернету базується &на їхніх чітких намірах (інтенціях) комунікувати. Наміри можуть відрізнятися, наприклад, від безпосередніх – тих, що виникають у межах спеціально створених типів комунікації в Інтернеті та максимально стимулюють спілкування (соціальні мережі), до від&кладених у часі відгуків у вигляді наукових праць на розміщену в Інтернеті відповідну літературу. Подальший розвиток такого складного інтегративного та багатоманітного об’єкта, як пандискурс Інтернету, може надати якісно нову картину розуміння цієї і&нформаційної супермагістралі людства.


З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека
читачів не обслуговує.Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex