Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Увага! Відтепер можна отримати пластиковий читацький квиток також за адресою:
проспект академіка Глушкова 2, кім. 217.

Подробиці читайте тут.
Список містить (0 документів)
Ваше замовлення (0 книжок)
Перегляд стану та історії замовлень
Допомога

Назад Новий пошук

Опис документа:

Автор: Загакайло О.
Назва: Освіта в Польщі як шлях в еміграцію?
Рік:
Сторінок: С. 12
Тип документу: Стаття
Головний документ: Дзеркало тижня
Анотація:   Чисельність української молоді у польських університетах стрімко зростає. Минулого навчального року у вишах Польщі лише на програмах повного циклу було понад 20 тис. українців. Це на 6 тис. більше, ніж у попередньому 2013/2014 н.р. Українці становлять майже половину іноземних студентів у Польщі. Тож які чинники зумовлюють вибір української молоді на користь польських вишів? За даними Головного управління статистики Польщі, минулого навчального року у польських ВНЗ лише на програмах, які завершуються видачею диплома, налічувалося 20 693 українці. Ще сім років тому — лише 2 831. Тоді ж переважали магістерські студії. Із часом дедалі більше українців почало вступати до польських вишів одразу після школи. Однією з причин стрімкого зростання кількості української молоді у ВНЗ Польщі є активна політика польського уряду і самих навчальних закладів, що зорієнтована на інтернаціоналізацію освіти.
   Польські університети переживають спад напливу вступників через демографічну яму й виїзд поляків на навчання до країн Західної Європи і Північної Америки.
   З 2006 р. польські ВНЗ почали фіксувати поступове щорічне зменшення кількості своїх студентів. Відтоді цей показник зменшився на 28%. Тому залучення іноземних студентів розглядається як джерело додаткового &фінансування. Особливо на нього зорієнтовані приватні виші. Їх налічується 306. Саме вони найбільш активно рекламуються в Україні, користуючись послугами широкої мережі рекрутерів-посередників.


З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека
читачів не обслуговує.Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex