"...П"ятдесят років тому, 1964 року, Алла Горська разом із художниками Людмилою Семикіною, Опанасом Заливахою та Галиною Севрук <...> створили монументальний вітраж для вестибюлю червоного корпусу Київського університету. На ньому зображено гнівного Тараса Шевченка, що однією рукою пригортав скривджену жінку-Україну, а у високо піднятій другій тримав книжку. Доповнював композицію текст напису: "Возвеличу малих отих рабів німих, а на сторожі коло їх поставлю слово". Вітраж, "як ідейно хибний", ще до огляду художньої ради, за наказом ректора університету Швеця було брутально знищено, а А. Горську та Л. Семикіну виключено із членів Спілки художників УРСР... ".
З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека читачів не обслуговує.
Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин