Про популяризацію архівних документів, видавничі проекти, специфіку спілкування архівіста з "живими класиками" і про те, хто сьогодні реально може передати свою творчу спадщину державі розмова з директором Центрального державного архіву-музею літературий мистецтва України Оленою Кульчий.
З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека читачів не обслуговує.
Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин