Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Увага! Відтепер можна отримати пластиковий читацький квиток також за адресою:
проспект академіка Глушкова 2, кім. 217.

Подробиці читайте тут.
Список містить (0 документів)
Ваше замовлення (0 книжок)
Перегляд стану та історії замовлень
Допомога

Назад Новий пошук

Опис документа:

Назва: Успіхи й перемоги учнів УФМЛ
Видавництво: Київський університет
Рік:
Сторінок: С. 3
Тип документу: Стаття
Головний документ: Київський університет
Анотація:   "...Згідно результатів дослідження, проведеного журналом "Фокус" (№ 13, 28.03.2014 р) разом із каналом ICTV (програма "Факти. Інформаційний випуск" від 28 березня 2014 року) Український фізико-математичний ліцей посів друге місце в Україні серед навчальних закладів, які найкраще підготували переможців ІV-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад за 2012-2013 навчальний рік із 10 дисциплін (фізика, математика, хімія, біологія, англійська мова, інформатика, економіка, право, українська мова та література, історія). Окрім зазначених дисциплін наші ліцеїсти здобули також дипломи з астрономії (2 перших, 2 других та 1 третій дипломи) та інформаційних технологій (1 перший та 1 другий дипломи), що не було враховано при створенні рейтингу.
   Команда УФМЛ успішно виступила на ХІІІ Київському міжнародному фізико-математичному фестивалі (8-1 травня). Учні ліцею вибороли: ІІ місце з математики - Д. Нарцев (9-А); ІІІ місце з математики - В. Вертелецький (9-Г); ІІ місце з фізики - А. Мазнєв(10-В); ІІІ місце з фізики - В. Вертелецький (9-Г); ІІІ місце в інтелектуальному конкурсі-грі "Математико" - Ю. Житарюк (10-Г). Учні УФМЛ здобули й командні нагороди: ІІ місце в олімпіаді з фізики (8-9 кл.); ІІ місце в експериментальній олімпіаді з фізики (10 кл.); ІІІ міс&це в конкурсі "Математична карусель".
   Команда УФМЛ успішно виступила на ХХІ комплексній олімпіаді з фізики, математики та інформатики "Турнір Чемпіонів" (травень 2014 року), що проходила на базі фізико-математичної гімназії № 17 (м. Вінниця). В. Вер&телецький (9 клас) здобув абсолютні 2-гі місця в індивідуальному заліку з фізики й математики і виборов абсолютне перше місце за сумарною кількістю балів з фізики, математики та інформатики; М. Чорний (11клас) здобув абсолютне перше місце з інформати&ки в індивідуальному заліку; Д. Нарцев (9 клас) здобув третє місце в індивідуальному заліку з математики. За сумою набраних балів команда УФМЛ посіла третє місце в командному заліку змагань. У окремому виді змагань - командній олімпіаді з інформатики& в форматі АСМ - команда ліцею здобула друге місце.
   Команда УФМЛ перемогла на Всеукраїнському турнірі юних інформатиків (кінець квітня 2014 року, м. Херсон) і здобула абсолютне перше місце".
  Пошук: заповніть хоча б одне з полів


Шукати серед складових частин документу "Київський університет"
Розділ:
Назва:
Будь ласка, пишіть 2-3 слова з назви БЕЗ ЗАКІНЧЕНЬ!
Так імовірніше знайти потрібний документ!
слова не коротші ніж 3 символів, розділені пробілами
Автор:
Будь ласка, пишіть прізвище автора без ініціалів!
не коротше ніж 2 символи
є повний текст
Рік видання:
Видавництво:
з     по  
Види документів:
 Книга  Брошура  Конволют (штучно створена збірка)  Рідкісне видання
 Автореферат  Дисертація
 Журнал  Газета
 Стаття  Складова частина документа
Новий тематичний пошук
       
      
        
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex