Про Міжнародну науково-практичну конференцію "Туркмено-українські культурні взаємини", присвячену 290-річчю видатного туркменського поета і мислителя ХVIII ст. Махтумкулі Фраги було проведено в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка разом з Посольством Туркменістану в Україні. З розвідками про творчість та життя туркменського мислителя виступили завідувач кафедри теорії літератури, компаративістики і літературної творчості Людмила Грицик, в.о. завідувача кафедри тюркології Ірина Покровська, доценти-тюркологи Федора Арнаут, Ірина Прушковська та Заміна Кирим-кизи Алієва.
З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека читачів не обслуговує.
Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин