Опис документа:
| |
Автор: | Пашко А.О., Зелепугіна І.М. |
Назва: | Оцінки швидкості рівномірної збіжності субгауссових кратних рядів |
Видавництво: | Київський університет |
Рік: | 2000 |
Сторінок: | С. 30-34 |
Тип документу: |
Стаття |
Головний документ: |
Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка |
Анотація: | У статті узагальнюються результати робіт [1, 2, 3] на випадок кратних розрядів. |
З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека читачів не обслуговує.
|
|
|
Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин
|
|