Приводом для роздумів стали членство в журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчих та науково-пошукових робіт "Голодомор 1932-1933 рр. Україна пам"ятає", дослідження думки слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів історії, що їх проводить КЗ "ЗОІППО" ЗОР, а також участь у семінарі з вивчення Голокосту в ізраїльському інституті Яд Вашем.
З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека читачів не обслуговує.
Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин