Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Увага! Відтепер можна отримати пластиковий читацький квиток також за адресою:
проспект академіка Глушкова 2, кім. 217.

Подробиці читайте тут.
Список містить (0 документів)
Ваше замовлення (0 книжок)
Перегляд стану та історії замовлень
Допомога

Назад Новий пошук

Опис документа:

Назва: Природа міжатомних кореляцій та їх роль в радіаційних властивостях сплавів
Від. щодо назв.: Звіт про НДР (закл.)
Відповідальність: КНУТШ, Фізичний фак.; Керівник НДР М. Куліш
Місто: Київ
Рік:
Сторінок: 194с.
Тип документу: Tехнічний документ
Анотація:   Об"єкт дослідження: атомна структура та фізичні властивості речовини при радіаційному опроміненні.
   Мета роботи: встановлення зв"язку між радіаційним опроміненням, міжатомними кореляціями та фізичними властивостями невпорядкованих конденсованих речовин.
   Методи дослідження: експериментальні методи дослідження міжатомних кореляцій та електронних і механічних властивостей матеріалів, методи теорії невпорядкованих систем та стохастичної теорії дефектоутворення в сплавах під опроміненням.
   Проведено дослідження впливу радіаційного опромінення (електронного, іонного, лазерного) та термомеханічних обробок на електронну структуру, міжатомні кореляції, структурно-фазові перетворення, електричні, магнітні, оптичні та механічні властивості сплавів, фулеренових плівок, металевих та напівпровідникових кристалів. Проведено дослідження впливу радіаційного опромінення на радіаційну стабільність сплавів, що опромінюються. Досліджено кінетику близького впорядкування та її зв"язок з параметрами мікодифузії в полі- та монокристалічних сплавах. Проведено дослідження ролі комплексів "дислокація+міжвузловий атом" у явищі аномального масопереносу, а також впливу анізотропії коефіцієнта дифузії та характеру і величини ангармонізму коливань атомів у кристалічній гратці, &на механізм високотемпературної деформації в ГЩУ металах.
   Встановлені закономірності радіаційно-стимульованих явищ у матеріалах, що опромінюються, дають змогу прогнозування довготривалого поводження конструкційних матеріалів ядерних установок і косм&ічної техніки, а також дозволяють розробляти нові радіаційні технології одержання функціональних матеріалів для електроніки, які базуються на розроблених методах розрахунку електронної структури, електричних, оптичних та магнітних властивостей криста&лів. Отримані теоретичні результати якісно і кількісно погоджуються з експериментальними даними.
   Результати НДР впроваджено: в навчальний процес фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  
   Додаток А - перелік& засобів вимірювальної техніки, які використовувались при виконанні НДР
  


З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека
читачів не обслуговує.



Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex