Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Увага! Відтепер можна отримати пластиковий читацький квиток також за адресою:
проспект академіка Глушкова 2, кім. 217.

Подробиці читайте тут.
Список містить (0 документів)
Ваше замовлення (0 книжок)
Перегляд стану та історії замовлень
Допомога

Назад Новий пошук

Опис документа:

Назва: Фундаментальні основи плазмових явищ
Від. щодо назв.: Звіт про НДР (закл.)
Відповідальність: КНУТШ. Радіофізичний фак.; Керівник НДР І. Анісімов
Місто: Київ
Рік:
Сторінок: 321с.
Тип документу: Tехнічний документ
Анотація:   Об"єкт дослідження - фізичні властивості комплексної та нерівноважної плазми, включаючи плазму з пиловими частинками, що можуть істотно впливати на її властивості.
   Мета роботи - отримати нові фундаментальні закономірності, що описують фізичні явища в комплексній та нерівноважній плазмі, зокрема, при наявності пилових частинок, включаючи механізми формування нерівноважної плазми; на основі отриманих результатів запропонувати рекомендації для розробки нових плазмових технологій, у тому числі для енергетичної галузі.
   Методи дослідження аналітичні розрахунки, комп"ютерне
   моделювання на базі гідродинамічних моделей та методом частинок, а також експериментальні дослідження газорозрядної плазми, включаючи оптичні методики її діагностики.
   Показано, що на структуру заряджених оболонок, які виникають при контакті плазми з твердими тілами, суттєво впливають пилові частинки, присутні в плазмі.
   Запропонований метод акустичної діагностики запорошеної плазми з урахуванням дипольної взаємодії та впливу самогравітації мікрочастинок.
   Показано, що найбільш ефективне винесення енергії з плазмового стовпа забезпечує обдув холодним газом та контакт плазми з холодною поверхнею металу, причому така плазма характеризується змінним рівнем неіз&отермічності вздовж газового потоку.
   З"ясовано, що параметри плазми електричної дуги, що горить у повітрі між електродами з композиційних матеріалів на основі міді або срібла, залежать від вторинної структури, яка утворюється на поверхні електродів &у процесі розряду.
   Показано, що під дією модульованого електронного пучка, що рухається паралельно до градієнту концентрації плазми, на первісно лінійному профілі 5
   концентрації в ОЛПР утворюється локальний мінімум - кавітон - оточений двома локаль&ними максимумами; пізня стадія процесу залежить від співвідношення між електронною та іонною температурами.
   Результати роботи впроваджені в навчальний процес на радіофізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
   &Області можливого застосування результатів - перспективні технології виробництва енергії, а саме установки для керованого термоядерного синтезу з магнітним утриманням гарячої запорошеної плазми, електроерозійні технології та комутуючі пристрої для си&лової електроніки, зокрема, в енергетиці, плазмові технології нанесення плівок, зокрема, для потреб мікроелектроніки, плазмохімічні технології різноманітного призначення, плазмова електроніка, плазмові та пучкові експерименти в іоносфері та космосі.
   &
  



Пошук: заповніть хоча б одне з полів


Розділ:
Назва:
Будь ласка, пишіть 2-3 слова з назви БЕЗ ЗАКІНЧЕНЬ!
Так імовірніше знайти потрібний документ!
слова не коротші ніж 3 символів, розділені пробілами
Автор:
Будь ласка, пишіть прізвище автора без ініціалів!
не коротше ніж 2 символи
є повний текст
Рік видання:
Видавництво:
з     по  
Види документів:
 Книга  Брошура  Конволют (штучно створена збірка)  Рідкісне видання
 Автореферат  Дисертація
 Журнал  Газета
 Стаття  Складова частина документа
Новий тематичний пошук
       
      
        
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex